fbpx

Manchester Dil Okulları: Fiyatları, Başvuru İçin Gerekenler 2022

Manchester Dil Okulları: Fiyatları, Başvuru İçin Gerekenler 2022

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Manchester Dil Okulları 3 Manchester Dil Okulları
Manchester Dil Okulları 4 Manchester Dil Okulları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Manchester Dil Okulları 5 Manchester Dil Okulları

MANCHESTER DİL OKULLARI

Manchester Dil Okulları ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Manchester Dil Okulları, İngiltere’nin Manchester şehrinde yer alan ve dünyanın pek çok noktasından öğrenci kabul eden eğitim kurumlarıdır. İngiltere’nin sosyal, kültürel ve eğitim anlamında en gelişmiş şehirleri arasında bulunan Manchester’ın sunduğu fırsatlar Manchester’da dil okullarının tercih edilmesini de destekliyor.

Siz de İngiltere’nin en önemli şehirlerinden biri olan Manchester’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler arasında mısınız? Euro Anatolia olarak Manchester Dil Okulları ile ilgili hazırladığımız bu rehberi inceleyerek bütün merak ettiklerinizi öğrenebileceksiniz.

Manchester Şehri

Manchester, Birleşik Krallık’ın bir parçası olan İngiltere’nin en köklü şehirlerinden bir tanesidir. Birleşik Krallık’ın Londra’dan sonra en kalabalık şehri olan Manchester’da 2,5 milyonu aşkın insan yaşar. İngiltere’nin kuzeyinde bulunan şehir tarihi ve kültürel özelliklerine ek olarak spor dünyasının da dikkat çeken noktalarından bir tanesidir. Manchester’da bulunan eğitim kurumlarının da sayıca fazla olduğu düşünüldüğünde şehirde oldukça kozmopolit bir yapı vardır. Ancak kültürel zenginlik ortak dil olan İngilizcenin kullanımında herhangi bir olumsuzluğa neden olmaz.

Londra’ya yaklaşık 2 saatlik mesafede bulunan Manchester eğitim konusunda Dil Okulları sayesinde ciddi bir gelişme kaydetmiştir. Bu özelliğiyle şehir, dünyanın hemen her noktasından İngiltere’ye gelen öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Böylelikle Manchester’da dil eğitimi almak büyük bir avantajdır.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

En İyi Manchester Dil Okulları ve Eğitim

Dünyanın her noktasından öğrencinin tercih ettiği Manchester’da artan talebi karşılamak adına pek çok dil okulu bulunur. Ancak dil okulu sayısının artışı kalite noktasında herhangi bir olumsuzluğa neden olmamıştır. Bu çerçevede Manchester Dil Okulları dendiğinde dünyaca ünlü kurumlar olan Kaplan International English Manchester, EC English Manchester, INTO Manchester, The Language Gallery Manchester, British Study Centres Manchester, New College Group Manchester akla gelir.

Yukarıda adı geçen dil okulları her yıl binlerce öğrencinin dil okulu macerasını başarıyla tamamlamasını sağlar. Üstelik Manchester Dil Okulu kaydı yapan uluslararası öğrenci sayısının her geçen gün artması dil öğrenimini de kolaylaştırmaktadır. Peki, avantajların bu denli fazla olduğu Manchester’da dil okulu kaydı yaptırmak için ödenmesi gereken ücretler nelerdir?

Manchester Dil Okulu Fiyatları

İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen bir öğrenci olarak başlıca seçeneğiniz Manchester olacak. Ancak bu seçimi yapmadan önce Manchester dil okulu fiyatları konusunu titizlikle araştırmanız şart. Dil eğitimi için ayırmanız gereken bütçenin ne olduğunu bilmek eğitim hayatınızı doğru bir şekilde planlamak adına hayli önemli. İşte Manchester dil okulları ile ilgili fiyatlandırma ve fiyatlandırma sırasında dikkat edilenler!

İngiltere’de dil okulu fiyatları öğrencilerin tercih ettiği eğitim kurumuna, eğitim süresine ve eğitim türüne bağlı olarak belirlenmektedir. Bütün öğrencilerin ortak amacı İngilizce öğrenmek olsa da her öğrencinin seviyesi aynı değildir. Buna ek olarak öğrencilerin Genel İngilizce, İş İngilizcesi veya Sınav Hazırlığı gibi farklı eğitim seçeneklerinin tercih edilmesi de Manchester dil okulu fiyatlarının belirlenmesinde önemlidir.

Manchester dil okulları, öğrencilerin seviyesine bağlı olarak belirledikleri eğitim süreleri nedeniyle de farklı fiyatlar uygulayabilmektedir. Bu noktada 4 hafta ile 36 hafta arasında değişen eğitim süresi ödenecek miktar ile ilgili önemli bir faktördür.

Manchester Dil Okulları Başvurusu için Gerekenler

İngiltere’de dil okulu kaydı yaptırarak İngilizce öğrenmek hemen herkesin arzusu. Ancak dil okuluna kayıt yaptırmak ve eğitim almak için başvuru ve kabul şartlarını karşılamak gerekir. Manchester dil okulu başvurusu için aşağıdaki şartlar her aday için zorunluluk.

  • Dil Okulu Başvuru Ücreti
  • Dil Okulu Başvuru Formu
  • Pasaportun Kişisel Bilgileri İçeren Sayfaların Fotkopisi (Varsa Eski Vizelerin Fotokopisi)
  • Banka Mektubu
  • Sponsor Teminat Mektubu

Koşulları sağlayan adaylar Manchester dil okulu başvurusu yaparak kabul için bekler. Okulların gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra adaylara kabul ya da ret cevabı vermesi söz konusudur. Zamanında ve eksiksiz yapılan başvuruların ret alma ihtimali neredeyse yoktur. Euro Anatolia olarak bu konuda titiz bir danışmanlık sayesinde sürecin kabulle sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Manchester Dil Okulları Başvuru Dönemleri

İngiltere’de eğitim almak ve dil okulu deneyiminizi kusursuz bir seviyeye taşımak adına başvuru tarihlerini yakından incelemelisiniz. Zira zamanında gerçekleşmeyen bir dil okulu başvurusu öğrenciler için büyük hayal kırıklıklarına neden olabilir. Manchester Dil Okulları düşünüldüğünde kısa süreli programlar yıl içinde başlayıp biter. Ancak uzun süreli eğitimler için başvuru zamanları bellidir. Bu konuda en doğru bilgileri başvurmak istediğiniz okulun duyurularını takip ederek öğrenebilirsiniz.

Manchester Dil Okulu başvuru tarihlerinin okuldan okula değiştiğini bilerek hareket etmeniz daha avantajlı bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.

Manchester Dil Okulları ve Konaklama İmkânları

İngiltere’de dil okulu kaydı yaptırmak isteyen öğrencilerin önemli bir kısmı Manchester Dil Okulları tarafından sağlanan konaklama imkânlarını değerlendirmek ister. Okulların öğrenciler için sunduğu konaklama imkânları hem talebe hem de eğitim paketine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu durumda Machester Dil Okulu başvurusu yapan bir öğrenci ‘Aile Yanı Konaklama’ ve ‘Öğrenci Yurdu’ gibi seçenekler söz konusudur.

Aile Yanı Konaklama seçeneği öğrencilerin hem kültüre aşina olmaları hem de İngilizce pratik yapmaları adına değerlidir. Ancak ev ortamından ziyade yurt ortamı arayanlar için de Öğrenci Yurtları tercihinde bulunmak mümkün olacaktır.[/expander_maker]

asdsadsad

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Manchester Dil Okulları 5 Manchester Dil Okulları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Manchester Dil Okulları 7 Manchester Dil Okulları

Amerika’da Yüksek Lisans

Manchester Dil Okulları 8 Manchester Dil Okulları

İspanya’da Yüksek Lisans

Manchester Dil Okulları 9 Manchester Dil Okulları

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Manchester Dil Okulları 10 Manchester Dil Okulları

Polonya Yüksek Lisans

Manchester Dil Okulları 11 Manchester Dil Okulları

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Manchester Dil Okulları 12 Manchester Dil Okulları

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Manchester Dil Okulları 13 Manchester Dil Okulları

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Manchester Dil Okulları 14 Manchester Dil Okulları

İsveç Üniversiteleri

Manchester Dil Okulları 15 Manchester Dil Okulları

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Manchester Dil Okulları 11 Manchester Dil Okulları

Hollanda Üniversiteleri

Manchester Dil Okulları 17 Manchester Dil Okulları

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Manchester Dil Okulları 12 Manchester Dil Okulları

Kanada Üniversiteleri

Manchester Dil Okulları 7 Manchester Dil Okulları

Amerika Üniversiteleri

Manchester Dil Okulları 20 Manchester Dil Okulları

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Manchester Dil Okulları 21 Manchester Dil Okulları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Manchester Dil Okulları 22 Manchester Dil Okulları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Manchester Dil Okulları 23 Manchester Dil Okulları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Manchester Dil Okulları 24 Manchester Dil Okulları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Manchester Dil Okulları 25 Manchester Dil Okulları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Manchester Dil Okulları 26 Manchester Dil Okulları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Manchester Dil Okulları 25 Manchester Dil Okulları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Manchester Dil Okulları 26 Manchester Dil Okulları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Manchester Dil Okulları 29 Manchester Dil Okulları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Manchester Dil Okulları 30 Manchester Dil Okulları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Manchester Dil Okulları 31 Manchester Dil Okulları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Manchester Dil Okulları 32 Manchester Dil Okulları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Manchester Dil Okulları 29 Manchester Dil Okulları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Manchester Dil Okulları 29 Manchester Dil Okulları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Manchester Dil Okulları 30 Manchester Dil Okulları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Manchester Dil Okulları 31 Manchester Dil Okulları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Manchester Dil Okulları 32 Manchester Dil Okulları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Manchester Dil Okulları 29 Manchester Dil Okulları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Manchester Dil Okulları 39 Manchester Dil Okulları
93%

Vize Başarıyla Alındı

Manchester Dil Okulları 40 Manchester Dil Okulları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Manchester Dil Okulları 41 Manchester Dil Okulları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Manchester Dil Okulları 42 Manchester Dil Okulları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Manchester Dil Okulları 43 Manchester Dil Okulları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Manchester Dil Okulları 5 Manchester Dil Okulları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Manchester Dil Okulları 45 Manchester Dil Okulları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Manchester Dil Okulları 46 Manchester Dil Okulları