fbpx

Rusya Dil Okulu :
Fiyatları ve
Tüm Bilgler

Rusya Dil Okulu :

Fiyatları ve

Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Rusça dil okullarının önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 3 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 4 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Rusça dil okullarının önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 5 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

RUSYA DİL OKULU

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Hakkında Tüm Bilgiler

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Rusya dil okulu, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen her öğrencinin aklına gelen ilk seçeneklerden birisidir. Rusya, yüksek öğretim olarak gelişmiş ve okul sayısı fazla olması sebebiyle Rusça dil eğitimi akabinde üniversite ya da yüksek lisansa devam ederek kariyerlerini akademik olarak desteklemek isteyen öğrenciler için de Rusçayı öğrenmeyi tercih ettikleri ülkedir. Rusya dil okulu açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Rusya dil okulu veya üniversite bünyesinde alabilirsiniz. 

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Bu kurumların içinde genellikle şehir merkezlerinde bulunan Rusça dil okulları eğitim için tercih edilir. Rusça dil okullarının hem maliyeti daha uygundur hem de her pazartesi programlar yeniden başlar ve eğitim almak istediğiniz tarihi belirlemek size kalır. Rusça dil okulları kaliteli ve iyi eğitim alabileceğiniz okullardır. Rusça dil okulları fiyatları arasında fazla bir uçurum olmadığı için Rusya’da hangi okulda dil eğitimi alırsanız alın iyi bir eğitim alacağınızdan emin olabilirsiniz. Rusya’da yabancı dil eğitimi almayı hedefleyen insanlar için en önemli hususlardan biri de Rusya dil okulu fiyat seçenekleri oluyor. 

İlk başta ön yargı ile yaklaşan insanlar fiyatların çok pahalı olacağını düşünseler de günümüzde Rusça dil okulları fiyatları eskisi gibi uçuk rakamlara çıkmıyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan Rusya dil okulları, farklı ülkelerde yabancı dil eğitimi almak isteyen kişiler için kusursuz bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Rusya’nın bu denli popülerleşmesinin çok çeşitli sebepleri vardır.  Bazı insanlar gerçekten dili öğrenmek için o dilin konuşulduğu ülkede eğitim almak istemektedirler. Farklı ülkeler görmek, sadece dil eğitimine odaklanmak ve eğitim alırken de çalışıp para kazanmak gibi pek çok farklı sebepten insanlar Rusça dil eğitimi için yurtdışını tercih etmektedirler. Ana dili Rusça olan bir ülkede dil eğitimi almak o dili en verimli şekilde öğrenmek anlamına gelir. 

Tüm bunların yanında, bu dil okullarının tercih sebebi olmalarındaki en önemli unsur ise tabi ki Rusça dil okulları fiyatlarının avantajlı olmasından kaynaklanmaktadır. Artık yurtdışında yabancı dil öğrenmek için geçmişe göre çok daha fazla fırsat var. Dil becerilerinizi geliştirmek ve aynı zamanda eğlenmek ve gezmek istiyorsanız, uluslararası nam salmış bir dil okulu seçmelisiniz. Oradaki eğitmenler çok deneyimli ve dil hakkında uzman olduklarından dolayı bu hem profesyonel yaşamınızda hem de sosyal yaşamınızda size yardımcı olacaktır.

Rusça Dil Okulları

Rusça dil okulları fiyat seçenekleri, diğer ülkelerdekilere nazaran daha uygun hatta bazen yarı yarıya fiyatlara tekabül etmektedir. Bunun için yapmanız gereken, Rusya dil okulu uygun fiyatlarının son günlerini ve indirimli kampanya günlerini takip etmek olmalıdır.  Yabancı dil öğrenirken güvenli ve huzurlu bir ortamda yaşamak daha hızlı öğrenmenize yardımcı olabilir. Rusya’da, hepsine kolayca ulaşılabilecek birçok güzel ortamın yanı sıra büyük şehirler ve kırsal alanlar vardır. 

Böylece bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre doğru dil okulunu bulabilirsiniz. Her yıl dünyanın her yerinden birçok öğrenci Rusça dilini öğrenmek için Rusya’ya geliyor. Rusya, hem Asya’da hem de Avrupa’da toprakları olan büyük bir ülke olmasından kaynaklı kültürünü ve dilini dünyaya yaymaktadır. Değişen çağda yeniliğe ayak uydurmak istiyorsanız mutlaka bir yabancı dil bilmeniz gerekir. Rusça öğrenmenin en iyi ve kalıcı yolu ise Rusça konuşulan bir ülkede yurtdışı eğitim deneyimi yaşamaktan geçiyor. 

Rusça Dil Eğitimi

Rusça dil okulları için en çok gidilen ülkelerin başında ise Rusya geliyor. Rusya’da Rusça kursu için tercih edilen şehirler genelde şunlardır: Moskova, St. Petersburg, Krasnodar, Novosibirisk.  Günümüz dünyasında eski zamanlara göre hayat daha bütünleşmiş durumda uluslararası sürdürülmektedir. Uluslararası ticaret, uluslararası ilişkiler ve uluslararası iletişim hususları önemli konular içinde yer almaktadır. Bu nedenle artık herkesin mutlaka yabancı dil bilmesi gerekmektedir.

Dünyanın en çok konuşulan dilleri arasında olan Rusça dil okulları almanın mutlaka sizlere faydası olacaktır. Dünya’da 20′ den fazla ülkede aktif olarak Rusça konuşulmaktadır. Ayrıca resmi dili Rusça olan 5 ten fazla ülke mevcuttur. Rusça dünyanın çoğu bölgesinde konuşulmaktadır. Bu sebeple Rusça diline hâkim olmak uluslararası iş alanında ve sosyal alanda çok fazla fayda sağlayacaktır. Dil eğitimi almak isteyen insanlar bazı konularda tereddüt yaşamaktadırlar. 

Rusya dil okulu fiyatları bu soru işaretlerinin başında yer almaktadır. Almak istediğiniz eğitimin çeşidine ve konaklama gibi ek şartların maliyetlerine göre fiyatlar değişebilmektedir. Rusya dil okulu açısından gelişmiş olmasından kaynaklı eğitim açısından pek çok alternatif sunmaktadır. Eğitim süresine bağlı olarak ve konaklama tipine göre değişen fiyatlar, her bütçeye uygun olabilmektedir. 

Rusça dil okullarında eğitim almak isteyen insanlar Rusya’ya yerleşip okula başladıklarında biraz stresli olmaktadırlar. Fakat eğitmenlerin profesyonel ve ortamın rahat olmasından dolayı kısa bir süre içerisinde alışmaktadırlar. Her ne kadar uzak, meşakkatli veya maliyetli gibi görünse de Rusça dil eğitimi almak isteyenler sıklıkla yurtdışında eğitim alıp sonrasında memnuniyetlerini paylaşmaktadırlar.

 Yabancı dil bilmek ve ana dili gibi konuşabilmek oldukça önemlidir. Yabancı dil bilen insanlar her zaman ön plana çıkmaktadırlar. Dünyanın en yaşanılabilir ülkelerinden biri olan Rusya, Rusça eğitimi denildiğinde akla ilk gelen ülkelerden biridir.143,4 milyon nüfuslu bir ülke olan Rusya’nın resmi dili Rusçadır buna ek olarak İngilizce de ülkenin hatırı sayılır bir kısmında konuşulmaktadır. Rusya’da; güvenli, temiz, refah seviyesi yüksek, bir ülkede uygun fiyatlarla eğitim alabileceğiniz Rusya dil okulu mevcuttur. Rusya’ya dil eğitimi için gittiğinizde aile yanında ya da öğrenci yurtlarında kalmayı tercih edebilirsiniz. 

Yurtta konaklama, Rusya da ki en popüler konaklama türüdür. Yurtlarda kahvaltı ve akşam yemeği yiyebilmekte ve sınıf arkadaşlarınızla daha fazla konuşma fırsatınız olmaktadır. Yurt konaklama fiyatları bulunduğunuz şehre göre değişmekte olup, şehir merkezine yaklaştıkça fiyatlar artmaktadır. Rusya’nın dil öğrenmek için iyi bir yer olmasının bir nedeni de çok huzurlu bir ülke olması ve orada yaşayan insanların, yüksek kaliteli bir sosyal yaşam gibi, onlar için pek çok iyi olan şeye sahip olmasıdır

Rusya dil okulu öğrenmek söz konusu olduğunda uluslararası öğrenciler için birçok seçeneği vardır. Rusya’da bir kariyer düşünüyorsanız, Rusça dil okulu başlamak için en iyi yerlerden biridir. Rusçanızı geliştirebilir ve yeni kültürler öğrenebilirsiniz ya da Rusya’daki bir üniversite veya kolej programına girmenize yardımcı olacak dil kurslarına katılabilirsiniz. Ayrıca uluslararası geçerli önemli bir dil olan Rusçayı öğrenerek kendi ülkenizde avantaj elde edebilirsiniz. 

Rusya, Ülkemizin ekonomik şartlarına en uygun ülkelerden biridir. Türk öğrencilere özel yapılan kampanyalar, ruble kurunun diğer para birimlerine karşı daha yüksek olması gibi avantajları sayesinde konaklama ve yaşam masrafları, öğrenci ve velileri için büyük külfet olmaktan çıkmaktadır.

Rusya dil okulu genellikle merkezi yerlerde iyi binalarda hizmet veren özel okullardır. Amacınız Rusça Dil Eğitimi almak ve Rusçanızı ilerleyen hayatınız için geliştirmek ise bu okullar size çok çeşitli aktivite seçenekleri ile sosyalleşme ve bol bol konuşma pratiği yapma imkânı sunarlar. Rusya’da okul ve eğitim seçenekleri oldukça fazladır, pek çok kurumsal okulun yanı sıra yalnızca Rusça dil eğitimi veren okullarda mevcuttur.

 Ne amaçla Rusça öğrenmek isterseniz isteyin Rusya’da kendinize uygun bir eğitim programı bulabilirsiniz. Rusya dünyanın en büyük ülkesidir. Hava sıcaklığı bakımından Türkiye’ye göre daha soğuk olması dil eğitimi almak isteyen kişileri düşündürmektedir. Ancak ülke ne kadar soğuk olursa olsun Rusya’daki genel yaşam, olanaklar ve şartların buna göre oluşturulduğunu söyleyelim.

Yaşanılan yerler, binalar, araçlar, okullar ulaşım olanakları, yol çalışmaları gibi tüm hizmetler iklim şartlarına göre hazırlanmaktadır. Bu sebeple hava ne kadar soğuk olursa olsun öğrenciler fazla zorluk çekmemektedirler. Ülke iklimi şehirden şehre de farklılık göstermektedir. Rusya’da konutlarda ve kamu binalarında merkezi ısıtma yaygındır, bu nedenle soğuk mevsimlerde bu yerler her zaman sıcaktır. Bu, Rusya Dil Okulu, yurt odaları, üniversite amfisi, otobüs veya kafe gibi yerlerde soğuktan korkmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. 

Yabancı bir ülkede Rusça dil eğitimi almak söz konusu olduğunda merak edilen ilk unsur eğitim maliyetleri olsa da bir eğitimi uygun ya da pahalı yapan etken aylık yaşam giderleridir. Bu bağlamda Türkiye ile Rusya’yı kıyasladığımızda yine kur farkı Türkiye’den giden öğrenciler için, Rusya’yı avantajlı hale getirmektedir. Öğrenciler tarafından dil eğitimi alınmak istenilen bölgeler arasında çok büyük farklar yoktur. 

Küçük ve az gelişmiş şehirlerde her ülkedeki gibi yaşam masraflarının daha az olduğunu söyleyebiliriz. Rusya dil okul fiyatları haricinde eğitim programına giden bir kişinin aylık yaşam giderleri, konaklama ile toplamda 600$ ila 800$ arasında değişmektedir. Ancak konaklama yapılacak yer ile yaşam tarzı farklılıkları bu maliyetleri etkileyebilmektedir.

 

Daha fazla bilgi ve dil okulu danışmanlığı için Euro Anatolia’nın uzman kadrosuna danışabilirsiniz.

 

 [/expander_maker]

 

Çünkü hiç şüphesiz bir yabancı dili öğrenmenin en etkili yolu pratik ve uygulamalı olarak yaşamaktır. Rusça Dil Eğitimi almanın yanı sıra o dilin konuşulduğu ülkede günlük rutin yaşamınız sosyal aktiviteleriniz arkadaş çevreniz ve her türlü aktivite size o dili pekiştirme imkânı sunacaktır. Rusya, ana ve resmi dili Rusça olmasından dolayı bu dili öğrenip etkili bir şekilde pekiştirebileceğiniz en önemli ülkedir.

Rusya Dil Okulu fiyatları seçeceğiniz okula, eğitim türüne ve eğitim süresine göre değişkenlik göstermektedir. Rusça Dil Eğitimi veren çok çeşitli kurum olduğu için mutlaka bütçenize uygun bir dil okulu bulabilirsiniz. Ülkemizin para biriminin Rusya’nın döviz kuruna göre daha yüksek olması sebebiyle paranız Rusya’da daha değerli olacak ve rahat bir şekilde yaşayabileceksiniz. Ortalama bir öğrencinin günlük yaşam maliyeti konaklama hariç 15-20$ arası iken konaklama maliyetleri ise aylık 100$’dan 250$’a kadar değişkenlik göstermektedir.

Rusya Dil Okullarında eğitim alırken ne yazık ki part-time veya full time bir işte çalışamazsınız. Çünkü Rusya hükümeti dil eğitimi için ülkeye gelen öğrencilere herhangi bir çalışma izni vermez sadece Üniversitelerde okuyan öğrencilere yıllık belli bir süre part-time çalışma imkânı tanır.

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 5 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 7 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Amerika’da Yüksek Lisans

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 8 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

İspanya’da Yüksek Lisans

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 9 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 10 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Polonya Yüksek Lisans

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 11 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 12 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 13 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 14 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

İsveç Üniversiteleri

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 15 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 11 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Hollanda Üniversiteleri

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 17 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 12 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Kanada Üniversiteleri

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 7 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Amerika Üniversiteleri

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 20 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 21 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 22 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 23 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 24 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 25 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 26 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 25 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 26 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 29 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 30 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 31 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 32 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 29 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 29 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 30 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 31 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 32 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 29 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 39 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
93%

Vize Başarıyla Alındı

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 40 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 41 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 42 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 43 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 5 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 45 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler 46 Rusya Dil Okulu Fiyatları ve Tüm Bilgiler