fbpx

Amerika Sertifika Programları

Amerika Sertifika Programları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Amerika’da sertifika eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Amerika Sertifika Programları 3 Amerika Sertifika Programları
Amerika Sertifika Programları 4 Amerika Sertifika Programları

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Amerika’da sertifika eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Amerika Sertifika Programları 5 Amerika Sertifika Programları

AMERİKA SERTİFİKA PROGRAMLARI

Amerikada Sertifika Programları

AMERİKA SERTİFİKA PROGRAMLARI: EURO ANATOLİA YURT DIŞI EĞİTİM

Amerika’da eğitim almak, yurt dışı eğitimleri denilince akla ilk gelen seçenekler arasındadır. Amerika üç yüz milyonu aşkın nüfusu ve etnik çeşitliliğiyle dünyanın her yerinden gelen insanlara ev sahipliği yapar. Hemen hemen bütün dünya ülkelerinin vatandaşlarını, Amerika’da görmek hiç şaşırtıcı değildir. Diğer uluslara, ırklara mensup kişiler, kendilerine Amerika’da istedikleri yaşamı kurarlar. Amerika’da yeni yaşam kurmak isteyen kişiler, ülkeye verdikleri katkılarla sisteme dahil edilir ve ülkenin milli bir parçası haline gelir.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Amerika’nın bu yapısı dünyanın her yerinden kalifiye göç almasına neden olmuştur. Göçlerin en bilinenleri bilim-sağlık-endüstri alanlarında, işinin ehli olan kişilerin ülkeye gelmesi olarak gösterilir. Ülkeye alanında uzman kişilerin akın akın gelmesi, Amerika’yı her alanda bir dünya devine dönüştürmüştür. Finans, sağlık, teknoloji gibi iş sektörlerinde gelişmeler genellikle Amerika’dan çıkar. Diğer ülkelerdeki ilgili alanlarda çalışma yapan insanlar, teknik bilgiyi veya gelişmenin yol açtığı, açacağı muhtemelen sonuçları daha iyi görebilmek için ABD’ye gitme ihtiyacı hisseder.

Amerika dünyaya yenilik ihraç edip, bu gelişmeleri teknik bağlamda anlatarak teknoloji transferi alanında da liderliğini sürdürür. Var olan her yeni gelişme Amerika’da çıkarken, bu gelişmenin nasıl üretildiği, Amerika sertifika programları tarafından anlatılır.

AMERİKA SERTİFAKA PROGRAMLARI: ABD’NİN TEKNİK ÜSTÜNLÜĞÜNDEN GELİR!

Peki bu gelişmeler Amerika tarafından nasıl anlatılıyor? Öncelikle ilk bilinmesi gereken noktanın eğitim alanında olduğunu söylemekte fayda var. Ülkelere ve dünyaya bilgi alanında sunulan yeniliklerin en önemli kısmı teknik bilginin paylaşılmasıdır. Paylaşılan teknik bilgi diğer dünya ülkelerinden sayısız araştırma görevlisini ülkeye çeker. Kimi insanlar yenilikleri öğrenmek için, kimileri yenilikleri yerinde yaşamak adına Amerika’da kalmak ister. Kalınan zaman aralığında kişiler ilgili alanlarda uzmanlaşır ve kendilerini sürekli olarak güncel tutar.  

AMERİKA SERTİFİKA PROGRAMLARI: KARİYER GELECEĞİ İÇİN HER ZAMAN GEREKLİDİR!

Amerika’da kalıp da, tekrardan ülkelerine dönecek olan kişiler bir konuyu ihmal etmezler. İhmal edilmeyen konu Amerika sertifika programları kurslarına başlayıp ilgili alanlarda gerekli bilgileri edinmektir. Edinilen bilgiler neticesinde insanlar iş yaşamlarına daha güncel bilgilerle, uzmanlaşarak devam eder. Amerika’da sertifika programları kendini güncellemesi gereken meslek dallarında çalışan kişiler için hemen hemen her dönem tercih edilen eğitim setlerinden oluşur. Eğitim setleri; sağlık, muhasebe-finans- teknoloji-eğitim-havacılık-reklamcılık gibi alanlar başta olmak üzere, birçok iş sektörünü içine alır.

Amerika sertifika programları katılım yapan öğrencilere alanlarında çıkan son güncel bilgiyi öğreterek, iş yaşamının, küresel kapitalin dinamik kalmasını sağlar ve piyasaya taze kan pompalar. Her iş yerinin ve iş verinin öncelikle istediği bir konu vardır. İstenilen konu expert çalışan yani alanında uzman kişilerle iş yaşamına devam etmektir. İş yerlerinde çalışan insanlarda bu konunun son derece farkındadır. Var olan bu isteğin doğrultusunda; çalışan kişiler, Amerika sertifika programları kayıtlarını yaptırarak güncel kalıp, daha iyi bir kariyer yaşamına kavuşmak ister.

AMERİKA’DA SERTİFİKA PROGRAMLARI: ÜCRETLER

Amerika sertifika programları ve ücretleri, konuyla ilgili araştırma yapanların merak ettiği en önemli unsurdur. İş yaşamının güncelliğinden kopmak istemeyenler, yurt dışı sertifika programlarını araştırır. Araştırılan konuların başında, sertifika programlarının ücretleri gelir. Sertifika programlarının ücretleri genelde eğitimin kuruna göre değişir. Her sertifika programının kur dönemleri farklılık gösterir. Kurlar genelde belli zaman periyodlarına göre düzenlenir. Düzenlemeler genelde;1-3-6-9 ay gibi zaman aralıklarına yayılır.

Bununla birlikte alınan eğitimin de, sertifika kurlarının ücretlerini yükseltip alçalttığı bilinmelidir. Mesela sağlık alanında alınan bir eğitim sertifikası, eğitim alanında alınan sertifikaya göre ücret olarak daha farklıdır. Aynı şekilde Amerika sertifika programları arasında bilim ve teknoloji alanında alınacak olan eğitimle, finans alanında alınan eğitim fiyatları da birbirine benzemez.

Ancak tüm kurların ortak bir noktasıdır vardır. Tercih edilen alanla ilgili kurun eğitim zamanı yüksek tutulursa, kurların fiyatları buna paralel artacaktır. Örnek olarak Amerika’da sertifika programları 1 aylık eğitim ücreti=2000 USD olarak belirlenmiştir. 3 aylık eğitimse=6000 USD olarak piyasa sunulmuştur.

Fiyatlar sertifika programları dahilinde aşağı yukarı bahsedildiği gibidir. Başka bir bilinmesi gereken konuysa, sertifika programlarının fiyatlarında her dönem küçükte olsa oynamaların olduğudur. Sertifika program fiyatlarının hareketlenmeleri, enflasyon ve buna bağlı küresel sebepler olarak açıklanır. Kursiyerlerin özellikle takip etmesi gereken konu enflasyondur. Eğer Amerika sertifika programları kapsamında eğitim alınmak isteniyorsa, herhangi bir bekleme dönemine girilmeden, gerekli başvurular yapılmalıdır.

AMERİKA SERTİFİKA PROGRAMLARI: BAŞVURULAR

Başvurular için gerekli olan belgeler şu şekildedir: Öncelikle geçerli bir pasaport kopyası hazırlanmalıdır. Pasaport işlemleri bitince yapılması gereken diğer şey başvuru ücretinin sertifika programı alınacak kursa yatırılması olacaktır. Başvurular yapılıp, ücret ödendikten sonra akademik transkript ile ilgili gerekli belgeler ilgili yerden mutlaka istenir. Bu bakımdan hem transkript belgesi, hem de diploma gerekecektir. Diplomanın yanında bir diğer istenen belge kişisel özgeçmiş yazısıdır.

Kişisel özgeçmişin yanında; motivasyon yazısı, akademik referanslar, yabancı dil sınav sonuçları ve sponsor banka mektubu beklenen dokümanlar olarak tarif edilir. Tüm işlemler tamamladığı taktir tek yapılması gereken, ülkeye gidip eğitim programlarına başlamak olacaktır.

AMERİKA SERTİFİKA PROGRAMLARI: FİNANS VE MUHASEBE SERTİFİKASI

Her meslek grubu için birbirinden ayrı sertifika programları bulunur. Muhasebe finans alanında Amerika’da sertifika programları eğitimi alacak kişiler CPA sertifika programına dahil olur. CPA sertifika programına dahil olan kursiyerler kendi alanlarında güncel bilgileri edinir. Edinilecek bilgiler neticesinde üst kademe pozisyonlarda çalışma imkanı daha kolay elde edilmiş olacaktır. İş pozisyonun dışındaysa, sertifika programlarını tamamlayan kişilerin en büyük avantajı maaş konusunda olacaktır. Alınan sertifikayla yeni bir işe girildiğinde veyahut mevcut iş yerinde, uzmanlığın getirdiği avantajla maaşlar yükselir.

AMERİKA SERTİFİKA PROGRAMLARI: EĞİTİM SERTİFİKASI

Eğitim alanında NBC sertifikası verilir. NBC sertifikasıyla eğitim alanında son yenilikler kursiyerlere öğretilir. Öğretilen bilgiler dönemin yeni öğretim metotları olarak açıklanır. Kişiler yeni öğretim metotlarıyla bağlı bulundukları eğitim kurumlarında önemli fırsatlara sahip olur. Fırsatlar ve yenilikler Amerika’da sertifika programları sayesinde mümkün olacaktır. Eğitimciler kendi ülkelerine dönüp, çalışmaya başladıklarında, aldıkları pratik ve teorik eğitimin, kendi derslerinde önemli kazanımlar sağladığını kısa zamanda fark edecektir.

AMERİKA SERTİFİKA PROGRAMLARI: SAĞLIK SERTİFİKASI

Bilindiği üzere sağlık sektörü her zaman canlı ve çok hareketli bir sektördür. Sağlık sektöründe her dönem, her gün bir sürü yeni yaklaşım ve yeni bilgi türleri ortaya çıkar. Bu bakımdan her sağlık çalışanı, yılın her döneminde yeni kalma ihtiyacındadır. Verilen seminerlerden, alınan sertifika programlarına kadar, sağlık çalışanları, her zaman için güncel olmak ve tıp alanındaki yenilikleri takip etmek ister. Güncellik durumu sağlık çalışanlarını Amerika sertifika programları arayışına iter. Arayış neticesinde, sağlık çalışanları, gerekli sertifikaları aldıktan sonra daha iyi bir çalışma şartlarında iş yaşamlarına kaldıkları yerden devam eder. CNP sertifikasıyla sağlık çalışanları, kariyerlerine emin adımlarla devam eder.

AMERİKA’DA SERTİFİKA PROGRAMLARI OPT İLE ÇOK AVANTAJLI

Amerika sertifika programları alacak kişiler eğer dilerlerse OPT ile ülkede kalıp 9 ay çalışma iznine sahip olabilir. OPT’nin en büyük artısı iş bulma şansını arttırmasıdır. OPT ile ülkeye gelip eğitimlerini tamamlayan kişiler, çalışma iznine sahip olmayan diğer insanlara nazaran daha avantajlı bir konumdadır. OPT ile iş bulma şansı önemli oranda arttıracaktır. Amerika’da 9 aylık bir çalışma deneyimi, kişilere dünyanın her yerinde iş bulma fırsatını sunar.

BARINMA VE AYLIK GİDERLER NASIL OLUR?

Amerika’da sertifika programları alacak kişilerin aylık harcamaları 1000 ile 2000 dolar arasında değişir. Barınma ihtiyaçlarını özel apart, aile yanı veya öğrenci yurtlarında uygun fiyatlarda karşılamak seçenekler arasındadır. Dileyen maddi durumuna göre kendine özel şartları da yaratabilir; ev tutmak, otelde kalmak gibi seçeneklerde hali hazırda mevcuttur. Tüm seçeneklerle birlikte Amerika’da ucuza, uyguna barınmak ihtiyacını karşılamak oldukça basittir.

Amerika’da sertifika programları imkanını bir kez daha düşünün! Sağlam bir geleceğe sahip olmak için…

Euro Anatolia ücretsiz danışmanlığı için şimdi randevu alın!

 [/expander_maker]

OPT alındığında Amerika’da ilgili alanda 9 ay çalışma iznine sahip olunur.

Sertifika programlarına katılmanın bireyler için en önemli yanı güncel kalmak olacaktır. Alınan eğitim ve sertifikayla, çalışma dönemleri içerisinde parlak bir kariyer, sertifika programlarıyla son derece gerçekçi bir hedef olur.

F1 vizesiyle Amerika’da çalışma iznine sahip olunmaz. F1 vizesiyle ülkede kısıtlı bir zaman aralığında, part-time çalışma imkanına erişilir. F1 vizesinin öğrenci vizesi olduğu unutulmamalıdır.   

IELTS ve TOEFL sınavlarının sonuçları, ilgili sertifika programları tarafından özellikle beklenir.  

Finans alanında verilen sertifikanın adı CPA, sağlık alanında verilen sertifikanın adı CNP’dir. Eğitim alanında verilen sertifikanın adıysa NBC’dir.

Amerika Sertifika Programları 5 Amerika Sertifika Programları

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Amerika Sertifika Programları 7 Amerika Sertifika Programları

Amerika’da Yüksek Lisans

Amerika Sertifika Programları 8 Amerika Sertifika Programları

İspanya’da Yüksek Lisans

Amerika Sertifika Programları 9 Amerika Sertifika Programları

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Amerika Sertifika Programları 10 Amerika Sertifika Programları

Polonya Yüksek Lisans

Amerika Sertifika Programları 11 Amerika Sertifika Programları

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Amerika Sertifika Programları 12 Amerika Sertifika Programları

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Amerika Sertifika Programları 13 Amerika Sertifika Programları

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Amerika Sertifika Programları 14 Amerika Sertifika Programları

İsveç Üniversiteleri

Amerika Sertifika Programları 15 Amerika Sertifika Programları

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Amerika Sertifika Programları 11 Amerika Sertifika Programları

Hollanda Üniversiteleri

Amerika Sertifika Programları 17 Amerika Sertifika Programları

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Amerika Sertifika Programları 12 Amerika Sertifika Programları

Kanada Üniversiteleri

Amerika Sertifika Programları 7 Amerika Sertifika Programları

Amerika Üniversiteleri

Amerika Sertifika Programları 20 Amerika Sertifika Programları

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Amerika Sertifika Programları 21 Amerika Sertifika Programları

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Amerika Sertifika Programları 22 Amerika Sertifika Programları

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Amerika Sertifika Programları 23 Amerika Sertifika Programları

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Amerika Sertifika Programları 24 Amerika Sertifika Programları

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Amerika Sertifika Programları 25 Amerika Sertifika Programları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Amerika Sertifika Programları 26 Amerika Sertifika Programları

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Amerika Sertifika Programları 25 Amerika Sertifika Programları

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Amerika Sertifika Programları 26 Amerika Sertifika Programları

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Amerika Sertifika Programları 29 Amerika Sertifika Programları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Amerika Sertifika Programları 30 Amerika Sertifika Programları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Amerika Sertifika Programları 31 Amerika Sertifika Programları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Amerika Sertifika Programları 32 Amerika Sertifika Programları
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Amerika Sertifika Programları 29 Amerika Sertifika Programları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Amerika Sertifika Programları 29 Amerika Sertifika Programları
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Amerika Sertifika Programları 30 Amerika Sertifika Programları
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Amerika Sertifika Programları 31 Amerika Sertifika Programları
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Amerika Sertifika Programları 32 Amerika Sertifika Programları
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Amerika Sertifika Programları 29 Amerika Sertifika Programları
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Amerika Sertifika Programları 39 Amerika Sertifika Programları
93%

Vize Başarıyla Alındı

Amerika Sertifika Programları 40 Amerika Sertifika Programları
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Amerika Sertifika Programları 41 Amerika Sertifika Programları
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Amerika Sertifika Programları 42 Amerika Sertifika Programları
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Amerika Sertifika Programları 43 Amerika Sertifika Programları

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Amerika Sertifika Programları 5 Amerika Sertifika Programları

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Amerika Sertifika Programları 45 Amerika Sertifika Programları

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Amerika Sertifika Programları 46 Amerika Sertifika Programları