fbpx

İngiltere Yüksek
Lisans Ücretleri

İngiltere Yüksek

Lisans Ücretleri

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

ingiltere yüksek lisans ücretleri 3 ingiltere yüksek lisans ücretleri
ingiltere yüksek lisans ücretleri 4 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

ingiltere yüksek lisans ücretleri 5 ingiltere yüksek lisans ücretleri

İNGİLTERE YÜKSEK LİSANS

İngiltere Yüksek Lisans Ücretleri ve Hakkında Tüm Bilgiler

İngiltere Yüksek Lisans Ücretleri ve Şartları

 

İngiltere, en eski ve en çok hikayeye sahip ülkelerden biridir. Dünyanın her yerinden öğrencilere, İngiltere Yüksek Lisans dereceleri ve dünya çapında tanınan ve en iyi kurumlar tarafından onaylanan diplomalar gibi bazı lisansüstü derecelerini alma seçeneği sunar.

 [expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

 

İngilizcenizi geliştirirken bilgisayar bilimi, sistemler ve bilgi, doğa ve fizik bilimleri, işletme ve yönetim alanlarında uzmanlaşın ve Avrupa’nın en ilginç ülkelerinden birini tanıyın.

 

İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda her yıl yaklaşık yarım milyon uluslararası öğrenciyi çekmeyi başarıyor. İngiltere Yüksek Lisans eğitimi alma fırsatı, eğitim kurumlarının ünlü olması ve lisansüstü derecelerin dünyanın en çok arananları arasında olması nedeniyle size kapıları açacaktır.

 

İngilterede Master Yapmak için uygun olan üniversiteler her yıl dünyanın ilk 10’u arasında yer almakta ve devam eden çabalarının altını çizmekte ve öğrencilere en iyi deneyimi ve en alakalı bilgiyi sağlamaya odaklanmaktadır.

 

İngilterede Yüksek Lisans Yapmak

 

İngiltere, dünyanın en iyi 100 şehri arasında en iyi 11 öğrenci şehri ile övünür ve Londra 1 numaradır. Elbette İngiltere, Londra’dan çok daha fazlası ama İngilterede Yüksek Lisans Yapmak isteyenler için işte bazı gerçekler:

 

l  Londra, üniversite öğrencileri için dünyanın en iyi şehridir (QS Best Student Cities 2019).

l  Dünyanın en iyi 45 üniversitesinden 4’üne ev sahipliği yapmaktadır (QS Dünya Üniversite Sıralaması 2021).

l  Dünyanın dört bir yanından 100.000’den fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

l  Her gün yüzlerce müzesi, galerisi ve canlı müzik performansıyla bir dünya kültür başkentidir.

l  Pek çok outdoor aktivite ile keyifli vakit geçirebileceğiniz yeşil alanlar mevcuttur.

 

Yurtdışında eğitim programı seçerek, eğitiminizi ve profesyonel geleceğinizi belirli bir akademik alanda projelendiriyorsunuz ve bu kesinlikle şansa bırakılmaması gereken bir karar. Yurtdışında okumakla gerçekten ilgileniyorsanız, sizi bu prestijli İngiliz Üniversitesini düşünmeye ve Sanat, Kültür ve Eğitim Fakültesini, İşletme, Hukuk ve Politika Fakültesini, Fen ve Mühendislik Fakültesini, Sağlık Bilimleri Fakültesini ve İngiltere Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimlerini keşfetmeye davet ediyoruz.

 

Ayrıca, çalışmalarınız için gerçekçi bir bütçe planlarken ve seçeneklerinizi değerlendirirken, yalnızca maliyetin değil, ilginizi çeken kursun akademik içeriğinin kalitesinin de size rehberlik etmesini öneririz.

 

İngiltere Hükümeti, eğitim kurumlarının, özellikle üniversitelerin çok yüksek kalite standartlarını karşılamasını şart koşuyor.

 

Eğitimin belirlenen kalite gerekliliklerini karşıladığından emin olmak için, İngiltere’deki tüm üniversitelerde düzenli olarak teftişler yapılır.

 

İngiltere, uluslararası öğrenciler için tasarlanmış bir ülkedir. Her yıl binlerce öğrenci İngiltere’de daha iyi bir gelecek inşa etmek için dünyanın her yerinden geliyor.

 

Lisansüstü Eğitim

 

İngiltere, akademik mükemmelliği ile dünyaca ünlüdür ve araştırma kalitesinde dünya lideridir.

 

Buna ek olarak, İngiltere’deki birçok İngiltere Psikoloji Yüksek Lisans ve İngiltere Klinik Psikoloji Yüksek Lisans  programı sadece bir yılda tamamlanabilir, bu da paranızın tam karşılığını verir ve kariyerinizde daha hızlı ilerlemenizi sağlar.

 

İngilterede Master Yapmak almak kariyer yolunuzu değiştirebilir ve sizi mesleğinizde en yüksek prestije ulaştırabilir.

 

İngiltere’de Yüksek Lisans Eğitimi: Kayıt ve Ücretler

 

Ödemeniz gereken İngiltere Yüksek Lisans Ücretleri, kayıt ücretleridir ve eğitim için gerekli olan her şeyi kapsar: sınıflar, materyaller, vb.

 

İngilizler tarafından kullanılan teknik isim öğrenim ücretleridir ve masrafları karşılayamayacağınızı görürseniz endişelenmeyin: İngiltere’de yüksek lisans programları okumak için burs ve hibe sistemi çok cömerttir ve kesinlikle size yardımcı olacaklardır.

 

Tüm bunları netleştirdikten ve hangi yüksek lisansta okuyacağınızı ve hangi üniversitede yapacağınızı öğrendikten sonra tek yapmanız gereken web sitelerine girip kayıt olmak.

 

İngiltere Master Fiyatları daha yüksek seviyelere kadar dalgalanabilir ve lisans ve yüksek lisans dereceleri için öğrenim ücretleri de kurumunuza ve eğitim programınıza bağlı olarak değişir.

 

İngiltere Yüksek Lisans Ücretleri dünyanın diğer bölgelerine göre daha yüksek olsa da, İngiltere’deki lisans ve yüksek lisans programlarının genellikle üç yıl (dört yerine) ve çoğu yüksek lisans programlarının bir yıl (iki yerine) sürdüğünü unutmayın.

 

Yerel veya AB öğrencisiyseniz, İngiltere Uluslararası Öğrenci İşleri Konseyi’ni veya İngiltere öğrenci finansmanını ziyaret ederek İngiltere’deki finansman seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

İngiltere yüksek lisans ücretleri ve burslar yaşam masraflarını karşılamadığından, LSE’den gelen şu bilgiyi paylaşmayı uygun görüyoruz: Konaklama, seyahat, yemek, çamaşır, eğitim masrafları ve diğer kişisel harcamalar dahil olmak üzere tüm yaşam masrafları için ayda 1.100-1.300 £ ayırmanız gerektiğini tahmin ediyoruz. Bu sizin hayatınız ve ihtiyaçlarınız olacak, bu yüzden kendi araştırmanızı yapmanız önemlidir.

 

İngiltere’de Eğitim: Yüksek Öğretim Sistemi

 

İngiltere’nin geri kalanından farklı olarak İngiltere, 16 ila 18 yaş arasındaki herkesin tam veya yarı zamanlı eğitim veya öğretime katılmasını bekler.

 

Yani yüksek öğrenim aşaması ancak gerçekten 18 yaşından itibaren başlar.

 

HE Kolejler, Junior Kolejler, Üniversiteler ve Özel Kolejlerin tümü, sertifikalar, Yüksek Ulusal Sertifikalar, Diplomalar, Yüksek Ulusal Diplomalar ve çeşitli vakıflar dahil olmak üzere çok çeşitli mesleki ve akademik niteliklerde yüksek eğitim VE İngiltere Master eğitimi sağlamakla görevlidir.

 

İngiliz üniversitelerinin kalite standartları dünyanın en iyileri arasındadır ve İngiliz kurumlarının itibarına uluslararası alanda büyük saygı duyulur. Dolayısıyla, seviyeniz veya eğitiminizin süresi ne olursa olsun, İngiltere’de okumak, herhangi bir alanda gelecekteki kariyerinize doğru olumlu bir adım atmanın kesin yoludur.

 

İngiltere’de, işle ilgili istisnai dereceler de bulabilirsiniz. İngiltere’de bir MBA, uluslararası olarak en büyük şirketler tarafından aranan, dünyadaki en iyi kariyer fırsatlarına erişmenizi sağlayacaktır.

 

İngiltere Yüksek Lisans Esneklik Faydaları

 

Bir Master’ın ne kadar süreceği genellikle size bağlıdır. Tam zamanlı kurslar tipik olarak bir yıl sürer ve her hafta öğretim saatlerinin sayısı değişebilse de, İşletme, Hukuk veya Bilimler ve İngiltere Psikoloji Yüksek Lisans genellikle Sanat ve Beşeri Bilimler Yüksek Lisanslarına kıyasla daha fazla ders saatine sahiptir.

 

Yarı zamanlı ustalar iki ila üç yıl sürebilir. Bunun nedeni, bu yüksek lisans derecelerinin, lisansüstü derecenizi alırken aynı zamanda çalışmanıza izin vermesidir. Bu ustalar, sıradan çalışmaya alternatif yöntemler ve seçenekler sunar:

 

l  Harmanlanmış öğrenme: Normalde konuya girişin verildiği birkaç derse katılırsınız, işin büyük

l  kısmı ise öğretmenler ve diğer öğrencilerle sürekli iletişim halinde çevrimiçi yapılır.

l  Blok modunda öğrenme: Normalde hafta sonları olmak üzere yoğun öğretim dönemleri oluşturulur. Bu, çalışmaları planlamanıza ve çalışmanıza olanak tanır.

l  Uzaktan eğitim: Konunun incelenmesi, ihtiyaç duyduğunuz kaynaklara ve çevrimiçi bir öğretmene her zaman erişerek, teknolojilerin kullanımıyla evden gerçekleştirilir.

 

Kabul Mektubu Almak İçin Neler Gereklidir?

 

Birkaç üniversiteye başvurma fırsatına sahip olmak ve kendiniz ve geleceğiniz için en iyi seçeneğe karar vermek için zamana sahip olmak için kabul sürecini çok önceden başlatmak çok önemlidir. Ayrıca aşağıdaki işlemler zaman alabilir ve bunların yapılabilmesi için bir üniversiteden kabul mektubu alınması gerekir.

 

1.       Burslar ve finansman.

2.       Öğrenci vizesi.

 

İngiltere yüksek lisans ücretleri ve hayalinizdeki üniversiteye göre şartlar biraz farklılık gösterse de sizi İngiltere’de bir üniversite programına kabul edilmek için gerekli şartları içeren genel bir listeyle baş başa bırakıyoruz.

 

l  Transkriptler: İngiltere’deki bir üniversiteye kabul edilmek için transkriptler sunulmalıdır.

l  Motivasyon mektubu: Söz konusu üniversitede okumak istemenizin nedenlerini açıklamanız gereken bir yazıdır.

l  Akademik referanslar: Bu, kabul sürecinde size puan kazandırabileceği ve kurumun sizi biraz daha iyi tanımasına yardımcı olacağı için önemli bir gerekliliktir.

l  Özgeçmiş: İngiltere’deki üniversiteler başarılarınızı ve yolculuğunuzu bilmekle ilgilenirler, bunu genellikle kurum için değerli bir kazanım olup olmadığınızı doğrulamak için yaparlar.

l  Portföy: Ne okumak istediğinize bağlı olarak, bazı üniversiteler sizden becerilerinizi ve yaptığınız işi öğrenmek için bir portfolyo isteyebilir.

l  Resmi bir İngilizce sınavı sunun: Bu, özellikle İngiltere’de İngilizce öğrenmek için var olan burslardan birine başvurmak istiyorsanız, en önemli gereksinimlerden biridir. Çoğu üniversite, öğrencinin seviyesini belirlemek için bir İngilizce sınavı talep eder, genellikle elde edilecek minimum puanı belirler.

 

İster İngiltere Master ister lisans derecesi olsun, üniversite programları hakkında konuştuğumuzda, İngiltere mükemmel bir seçenektir ve maliyetler, kısmi burs olanakları ve İngiltere’nin sunduğu iş ve göç olanakları nedeniyle giderek daha iyi destinasyonlardan biri olarak konumlanmaktadır.

 

İngiltere Yüksek Lisans Ücretleri ve Eğitimi Alma Gereksinimleri

 

İngiltere yüksek lisans eğitimi almak için kabul koşulları, seçtiğiniz eğitim programına ve Üniversiteye bağlı olarak farklılık gösterir.

 

Üniversitelerin talep ettiği olası gereksinimler arasında en yaygın olanları şunlardır:

 

l  Üniversite derecesi

l  Ortalama derece

l  İngilizce seviyesi

l  CV ve PCOS

 

İngiltere Yüksek Lisans Okumak Neden İyi Bir Seçenek?

 

Kesinlikle fikir İngilizce öğrenmekse, bunu dilin beşiğinde yapmaktan daha iyi bir seçenek olabilir. En iyi şey, İngilizce’nin, bölgenin yerli dilinin toplam dili olmasa da, baskın dil olduğu için, neredeyse tam bir daldırma deneyimine sahip olmanızdır. Öte yandan, uluslararası varlığı büyük olan bir dildir, bu nedenle iş dünyasında rekabet edebilmek için onu öğrenmek bir zorunluluktur. Ancak İngiltere’de okumak en iyi seçeneklerden biridir çünkü eğitiminizin sonunda iki yıllık geçici ikamet hakkınız olacaktır.

 

İngiltere yüksek lisans ve İngiliz aksanıyla İngilizce öğreneceksiniz, bunun Amerikan veya Avustralya aksanından çok farklı olduğunu bilmelisiniz. Öğretmenlerin normalde yaptığı şey, çalışma hedefleriniz için sizinle birlikte bir plan tasarlamak ve burada kaldığınız haftalar geçtikçe bunlar üzerinde çalışmaya başlamaktır.

 

Araştırmalarımız ve deneyimlerimiz ile size İngiltere’de neden İngilizce öğrenmeniz gerektiğinin bir listesini vereceğiz.

 

1.       Prestijli eğitim sistemi.

2.       Eğitim kalitesi ve programlarının süresi ile karşılaştırırsak ekonomik olabilir.

3.       Dile hakim olacaksınız.

4.       Yurtdışındaki bu deneyim, bakış açınızı genişletecek.

5.       Kendinizi daha iyi iş fırsatlarına açacaksınız.

6.       İngiltere, Avrupa’nın geri kalanını keşfetmenizi sağlayacak ayrıcalıklı bir konuma sahiptir.

 

İngiltere’de çok çeşitli üniversite programları vardır ve bazıları oldukça spesifiktir. Bu nedenle profilinizi, eğitiminizi tamamladıktan sonra ne elde etmek istediğinizi ve aradığınız üniversite türünü anlamak çok önemlidir. İngiltere’de 130’dan fazla Üniversite vardır ve hangi üniversiteye başvurmak isterseniz isteyin, ekibimiz süreç boyunca ve tabii ki gideceğiniz yere vardığınızda size eşlik eder. Bizimle seyahat ederseniz, zaten dünya çapındaki uluslararası öğrenciler topluluğumuzun bir parçasısınız demektir. 

 

Ayrıca Ilıman ve nemli iklimi ile tanınan bu bölge, yıl boyunca yağan yağış nedeniyle İngiltere’nin en iyi okullarında eğitim almak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

 

The Beatles gibi dünyanın dört bir yanındaki ünlü müzik gruplarının doğum yeri olan İngiltere, sokaklarında ve meydanlarında şövalyelerin ve kralların son derece önemli konuları tartıştığı veya Shakespeare’in zaman sonra geleneksel bir şiir geliştireceği yüzyıllar öncesinin tarihini barındırıyor.

 

İngiltere’de okuyabileceğiniz iki tür yüksek lisans derecesi vardır.

 

1. Öğretilen İngiltere Yüksek Lisans Derecesi:

 

Bu programlar sınıfta bulunmayı gerektirir. Yapı açısından, bir lisans programından uzak değildirler: dersler, dersler, seminerler ve uygulamalı çalışmaları içeren modüllere ayrılırlar.

 

Bu modüllerin sonunda öğrencinin bilgisi sınavlar, çalıştaylar, sunumlar ve/veya grup çalışması yoluyla değerlendirilecektir.

Bu tür bir programın olağan süresi, tam zamanlı modda bir yıldır. Bunları yarı zamanlı olarak almak da mümkündür.

 

Bilgi alanına bağlı olarak, elde edilen unvan aşağıdaki isimlerden birine sahip olabilir:

 

  • Master of Arts (MA)

 

  • Bilim Ustası (MSc)

 

  • İşletme Yüksek Lisansı (MBA)

 

  • Master of Letters (MLitt)

 

2. Araştırma Yüksek Lisans Derecesi:

 

Bu programlarda, seçilen konuda uzman bir danışmanın desteğiyle, bir tezin sunumuna yol açacak bir araştırma projesi geliştirirken öğrenme gerçekleşir. Normal sınıflar yerine, öğrencinin zamanının çoğu, veri toplama ve analizi de dahil olmak üzere bağımsız çalışmaya ayrılacaktır.

 

Bu tür yüksek lisans derecesi, eğitimlerini doktora düzeyine kadar götürmek isteyen öğrenciler için en uygun olanıdır.

 

Bir araştırma İngilterede Yüksek Lisans Yapmak için olan programların en yaygın süresi bir buçuk yıldır.

 

Bilgi alanına bağlı olarak, elde edilen derece aşağıdaki isimlerden birine sahip olabilir:

 

 • Master of Philosophy (MPhil)

 • Master of Research (MRes)

 • Master of Arts (MA by Research)

• Master of Science (Araştırma ile Yüksek Lisans)

 

İngiltere, öğrencilere harika bir öğrenme deneyimi sunan dünyanın en eski ve en seçkin üniversitelerinden bazılarıyla yüksek öğrenimde dünya lideridir. İngiltere Yüksek Lisans eğitim almak, öğrencilere ilk kez evden uzakta olmanın tüm harika zorluklarıyla nasıl başa çıkacaklarını öğrenmek için dünyanın her köşesinden akranlarıyla buluşma şansı sunar. Bu deneyimi yaşayabilen gençler, hayatlarının en güzel dönemi olduğunu söylüyor.

 

Ayrıca, İngiltere üniversiteleri, çalışma alanlarındaki geniş seçenekleriyle tanınmaktadır. İster İngiltere Psikoloji Yüksek Lisans, ister işletme, hukuk veya mühendislik okumak isteyin, Birleşik Krallık’ta tam olarak aradığınız şey var. Ve bunlar sadece birkaç örnek! Birleşik Krallık’ta eğitim almanın harika yanı, konuları istediğiniz kadar spesifik ve anlaşılır seçebilmenizdir. İhtiyaçlarınıza göre hazırlanmış ve kariyer beklentilerinizi size uygun bir şekilde artıran yüksek kaliteli bir eğitime erişebileceksiniz.

 

Tüm bunların yanı sıra farklı kültürlerle iletişim halinde olma fikrinden hoşlanıyorsanız, o zaman İngilterede Master Yapmak tam size göre. Sadece İngiliz kültürünü keşfetmekle kalmayacak, aynı zamanda pek çok başka kültürle de iletişim halinde olacaksınız. Diğer ülkelerden farklı olarak İngiltere, çok kültürlü olması ve diğer toplulukları ve dinleri kabul etmesiyle tanınır.

İngiltere’de okumak için vizelerin maliyeti aşağıdaki gibidir:

 

l  Standart Ziyaretçi veya turist vizesi: 97 pound’dan.

l  Kısa Süreli Çalışma Vizesi: 186 pound’dan.

l  Öğrenci Vizesi: İngiltere dışından başvurursanız 348 Sterlin ve ülke içinde başvurursanız 475 Sterlin. 

İngiltere’de yüksek lisans derecesi alabileceğiniz en iyi üniversitelerden bazıları şunlardır:

 

l  Oxford Üniversitesi

l  Andrews Üniversitesi

l  Cambridge Üniversitesi

l  Londra Ekonomi Okulu

l  Imperial College Londra

l  Bristol Üniversitesi

İngiltere yüksek lisans ücretleri hakkında ücretsiz danışmanlık için Euro Anatolia’dan randevu oluşturun.

 

[/expander_maker]

İngiltere’de ücretler ve yaşam kalitesi çok yüksektir. İşsizlik neredeyse yok, bu nedenle yüksek lisans yaparken bir iş bulmanız ve iyi bir yaşam standardının tadını çıkarmanız çok zor olmayacak.

İngiltere Yüksek Lisans eğitimi almak için minimum düzeyde İngilizce’ye sahip olmanız gerekir, ancak bilseniz bile, İngilizce konuşulan bir ülkede yaşamak telaffuzunuzu ve dile hakimiyetinizi geliştirecektir.

 

İngiltere’de her gün dili pratik yapmak zorunda kalacaksınız.

İngiltere’de yaşamanın maliyeti ayda yaklaşık 1.000 £, ancak Londra’ya gelirseniz size biraz daha pahalıya mal olacak, ayda yaklaşık 1.300 £.

 

İngiltere Master Fiyatları, yıllık 9.250 £ ile 33.000 £ arasında değişen oldukça değişkendir.

İngiltere’deki herhangi bir eğitim kurumu mükemmel kalitededir, ancak elbette İngiltere Yüksek Lisans üniversitelerinin dünya çapında prestiji vardır.

ingiltere yüksek lisans ücretleri 5 ingiltere yüksek lisans ücretleri

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

ingiltere yüksek lisans ücretleri 7 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Amerika’da Yüksek Lisans

ingiltere yüksek lisans ücretleri 8 ingiltere yüksek lisans ücretleri

İspanya’da Yüksek Lisans

ingiltere yüksek lisans ücretleri 9 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

ingiltere yüksek lisans ücretleri 10 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Polonya Yüksek Lisans

ingiltere yüksek lisans ücretleri 11 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

ingiltere yüksek lisans ücretleri 12 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

ingiltere yüksek lisans ücretleri 13 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

ingiltere yüksek lisans ücretleri 14 ingiltere yüksek lisans ücretleri

İsveç Üniversiteleri

ingiltere yüksek lisans ücretleri 15 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

ingiltere yüksek lisans ücretleri 11 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Hollanda Üniversiteleri

ingiltere yüksek lisans ücretleri 17 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

ingiltere yüksek lisans ücretleri 12 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Kanada Üniversiteleri

ingiltere yüksek lisans ücretleri 7 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Amerika Üniversiteleri

ingiltere yüksek lisans ücretleri 20 ingiltere yüksek lisans ücretleri

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

ingiltere yüksek lisans ücretleri 21 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

ingiltere yüksek lisans ücretleri 22 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

ingiltere yüksek lisans ücretleri 23 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

ingiltere yüksek lisans ücretleri 24 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

ingiltere yüksek lisans ücretleri 25 ingiltere yüksek lisans ücretleri

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ingiltere yüksek lisans ücretleri 26 ingiltere yüksek lisans ücretleri

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

ingiltere yüksek lisans ücretleri 25 ingiltere yüksek lisans ücretleri

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

ingiltere yüksek lisans ücretleri 26 ingiltere yüksek lisans ücretleri

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

ingiltere yüksek lisans ücretleri 29 ingiltere yüksek lisans ücretleri
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ingiltere yüksek lisans ücretleri 30 ingiltere yüksek lisans ücretleri
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ingiltere yüksek lisans ücretleri 31 ingiltere yüksek lisans ücretleri
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ingiltere yüksek lisans ücretleri 32 ingiltere yüksek lisans ücretleri
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ingiltere yüksek lisans ücretleri 29 ingiltere yüksek lisans ücretleri
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

ingiltere yüksek lisans ücretleri 29 ingiltere yüksek lisans ücretleri
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

ingiltere yüksek lisans ücretleri 30 ingiltere yüksek lisans ücretleri
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

ingiltere yüksek lisans ücretleri 31 ingiltere yüksek lisans ücretleri
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

ingiltere yüksek lisans ücretleri 32 ingiltere yüksek lisans ücretleri
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

ingiltere yüksek lisans ücretleri 29 ingiltere yüksek lisans ücretleri
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

ingiltere yüksek lisans ücretleri 39 ingiltere yüksek lisans ücretleri
93%

Vize Başarıyla Alındı

ingiltere yüksek lisans ücretleri 40 ingiltere yüksek lisans ücretleri
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

ingiltere yüksek lisans ücretleri 41 ingiltere yüksek lisans ücretleri
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

ingiltere yüksek lisans ücretleri 42 ingiltere yüksek lisans ücretleri
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

ingiltere yüksek lisans ücretleri 43 ingiltere yüksek lisans ücretleri

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

ingiltere yüksek lisans ücretleri 5 ingiltere yüksek lisans ücretleri

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

ingiltere yüksek lisans ücretleri 45 ingiltere yüksek lisans ücretleri

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

ingiltere yüksek lisans ücretleri 46 ingiltere yüksek lisans ücretleri