fbpx

İrlanda Yüksek Lisans

İrlanda Yüksek Lisans

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İrlanda’da yüksek lisans eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

irlanda Yüksek Lisans 3 irlanda Yüksek Lisans
irlanda Yüksek Lisans 4 irlanda Yüksek Lisans

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İrlanda’da yüksek lisans eğitiminin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

irlanda Yüksek Lisans 5 irlanda Yüksek Lisans

İRLANDA YÜKSEK LİSANS

İrlanda Yüksek Lisans Fiyatları Hakkında Bilgiler

İrlanda Yüksek Lisans, Fiyatları, Tüm Bilgiler – Euro Anatolia Danışmanlık

İrlanda Avrupa’nın kuzeybatısında bulunan bir ada ülkesidir. İrlanda’nın batısı Atlas Okyanusu, doğusu İrlanda Denizi, güneydoğusu St.George Kanalı, güneyi ise Kelt Denizi ile çevrilidir. Adayı paylaştığı Kuzey İrlanda ise tek kara sınırı olan ülkedir (Kuzey İrlanda aslen Büyük Britanya’ya bağlıdır). İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehri Dublin‘dir. Ülkenin 5 milyonluk nüfusunun nerdeyse yarısı Dublin’de ve banliyölerinde yaşar. 

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Resmi dili İngilizce olan ülkede kullanılan İngilizce aksan olarak oldukça anlaşılır ve temizdir.  İrlanda refah seviyesi açısından yüksek olup dünya devletleri arasında ilk on arasında yer alır. İrlanda nüfusunun %90 ı eğitimli bireylerden oluşmaktadır bu oran ile Avrupa’nın eğitim seviyesi bakımından birinci ülkesidir. Bu nedenle ülkede huzur ve güvenlik oldukça yüksektir. 

Ekonomisi tarıma ve endüstriye aynı derecede bağlıdır.  Uluslararası standartlarda tesislere devlet tarafından yatırım yapılıyor olması, akademik mükemmelliğin bir sonucudur. Ayrıca ülke düşük vergi oranları nedeniyle cazip olup, özellikle teknoloji açısından bazı dünya devlerinin Avrupa merkezi haline gelmiştir. Merkezleri Amerika, Kanada gibi ülkelerde olan Google, Amazon, Twitter, Microsoft, Apple, Dell ve LinkedIn gibi teknoloji şirketleri tarafından Avrupa üssü olarak kullanılmaktadır.

İrlanda son yıllarda sıcakkanlı insanları, güvenli ortamı nedeniyle gençlerin ilgisini toplamış ve eğitim olanaklarıyla İrlandada yüksek lisans eğitimi almak isteyenler tarafından yeni keşfedilmiş, oldukça cazip bir seçenek haline gelmiştir. 

Dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasında bulunan üniversite seçenekleri ile sadece İrlanda yüksek lisans eğitimi için dünya ülkelerinden yaklaşık 20.000 öğrenci İrlandada yüksek lisans tercih etmektedir. İrlanda da yüksek lisans yapılırken aynı zamanda gezip görülecek yerlerinin çokluğu, tarihi ve doğal güzellikleri ile doğru doğal güzellikleri ile eğitim sürenizi keyifli geçirmenize neden olacaktır. İrlandalılar yapıları gereği sıcakkanlı ve yardımseverdirler. Ayrıca Türklere karşı davranışları çok iyidir.

İrlanda hakkında verilen genel bilgilerin ardından İrlanda da yüksek lisans tercih etmek isteyenler için tüm detay bilgileri başlıklar altında incelemeye başlayalım. İrlanda da yüksek lisans ve İrlanda master fiyatları ile ilgili aradığınız tüm cevapları aynı zamanda Euro Anatolia Danışmanlık, İrlanda yüksek lisans uzmanları ile irtibata geçerek ücretsiz sağlayabilirsiniz.

  Euro Anatolia Danışmanlık ile yapacağınız bilgilendirme görüşmeleri ile yurtdışı yüksek lisans seçenekleri arasında neden İrlanda yüksek lisans seçilmelidir? sorusu netlik kazanmış olacaktır.

İrlanda’da yüksek lisans

Yüksek lisans (master) eğitimini yurtdışında almak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisinin İrlanda yüksek lisans olmasının en önemli nedeni, İrlanda eğitiminin uluslararası akreditasyona sahip olmasıdır. Genellikle üniversitelerin öğrenci kabul şartlarının birbirine benzemesi avantajlı görülür. Bu avantaj öğrencilere tercihlerinde kolaylık sağlar. 

Tercih için seçilen bir okulun boş kontenjanın olmaması, bir diğer üniversiteyi hemen seçebilme Üniversite kabul şartlarının hemen hemen aynı olmasının getirdiği bir kolaylıktır. Bu durumda İrlanda da yüksek lisans alacak öğrenciler için cazip görülmektedir. İrlanda yüksek lisans eğitiminde tercih edilmesinin bir diğer sebebi İrlanda yüksek lisans eğitimlerinin kariyer odaklı ilerlemesidir. Bu nedenle İrlandada yüksek lisans eğitimi alan öğrenciler gerek İrlanda gerekse diğer Avrupa ülkelerinde birçok firmada işe kabul edilme şansını da yakalarlar. 

İrlanda yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için geniş seçenekler sunar. Bugün İrlanda da 7 üniversite, 14 Teknoloji Enstitüsü ve dünyaca kabul görmüş birçok eğitim ve araştırma merkezi bulunmaktadır. İrlanda’da 160 ülkeden gelen yabancı öğrenci nüfusu ülke nüfusunun %12’sini oluşturmaktadır. 

İrlanda da Yüksek Lisans süresi genellikle 1 yıldır. Ülke aynı zamanda yüksek lisans sonrasında 2 yıl çalışma izni hakkı tanımaktadır. Sadece bu imkan bile İrlandada yüksek lisans konusunda tercih etmenin en önemli nedenidir. Yine eğitim ve yaşam giderleri olarak ekonomik açıdan birçok ülke karşılaştırıldığında İrlanda master / yüksek lisans fiyatları anadili İngilizce olan birçok ülkeyi ardında bırakır.

İrlanda master / yüksek lisans fiyatları

Yurtdışında yüksek lisans yapmaya karar veren öğrenciler için tercih ederken en başta araştırdıkları konu elbette ki yüksek lisans eğitiminin ücretleridir. İrlanda master fiyatları nedeniyle son yıllarda en fazla tercih edilen ülkelerdendir. Ekonomik İrlanda master fiyatları ile beraber yaşam kalitesi ile de anadili İngilizce olan birçok ülkeden iyi olması elbette ki öğrencilerin dikkatini çekmektedir.

 Yüksek maliyet çıkartmadan ekonomik ücretlerle yüksek lisans imkanı sunan İrlanda Türk öğrenciler tarafından da anadili İngilizce olan ülkeler arasında birinci tercih edilen ülkedir. İrlanda master fiyatları yıllık ortalama 10.000 Euro ile 18.000 Euro arasında değişen rakamlar göstermektedir. Birkaç üniversitenin İrlanda master fiyatları aşağıda verildiği gibidir.

İrlandada yüksek lisans yapılabilecek üniversiteler arasında Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği Üniversite Trinitty College’dır. İrlandada yüksek lisans ve İrlanda master/yüksek lisans fiyatları hakkında detaylı bilgiyi Euro Anatolia Danışmanlık akademik danışmanlarından edinebilirsiniz.  

İrlanda’da yüksek lisans eğitimi başvuru ve kabul koşulları

İrlanda’da yüksek lisans eğitimi almanın şartları İrlanda yasalarına göre belirlenmiştir. Uluslararası öğrencilerde yurtdışı yüksek lisans eğitimi tercihlerini belirlerken bu şartları yerine getirmek zorundadırlar. İrlanda master fiyatları konusunda bilgi sahibi olduktan sonra bahsedeceğimiz şu şartlarda hazırlanacak belgelerden sonra İrlandada yüksek lisans eğitimi başvurusu geçilebilir. Nedir bu şartlar? 

İrlanda’da yüksek lisans (master) programına katılabilmek için herhangi bir sınava girme zorunluluğu yoktur. Lisans eğitiminizin tamamlanmış olması ve diploma derecesinin en az 3,0 olması şartlarında başvuruda bulunulabilmektedir. 

İrlanda öğrenci vizesi başvurunda da diploma notunun en az 3,0 olması beklenir. Yabancı dil yeterliliği TOEFL/IELTS skoru 6,5 seviyesinde olmalıdır. Bununla birlikte eğitim sırasında İngilizce bilgisini geliştirmek için üniversitelerin sunduğu İngilizce dil kurslarına devam edilebilir. Vize işlemlerinde dikkate alınan referans mektubuna sahip olunmalıdır. Akademik eğitimcilerden alınmış olan referans mektupları oldukça önemlidir

İrlanda öğrenci vizesi işlemlerinde bu referans mektuplarını vize çıkışını kolaylaştıracaktır. Herhangi bir program sertifikası (iş alanı veya yabancı dil sertifikaları vb.) başvurunun onaylanmasında etkilidir. İrlanda yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerden beklentileri anlatan bir yazı talep eder. Yazının sade ve nitelikli içerikten oluşması beklenir. İrlanda’da akademik eğitim Eylül de başlar ve Haziran da biter. Yüksek lisans başvurularının Nisan ve Temmuz ayları arasında yapılmasının, 1 ya da 1,5 ay içerisinde gerçekleşebilen dönüşler için yeterli zaman bırakması açısından faydası olur.

 • Diploma ya da Mezuniyet Belgesi
 • Transcript/Yüksek not ortalaması – GPA 3.0
 • CV
 • Motivasyon mektubu
 • Referans mektupları
 • TOEFL/IELTS Skoru (6,5)
 • Pasaport ve iletişim bilgileri

İrlanda’da yüksek lisans seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Önemli olan en uygun bölümü seçmektir. Tabii ki doğru seçim, İrlanda’da dahil olmak üzere yurtdışında iş olanakları açık olan geleceğin mesleki alanlarına yönelmektir. Master yapılmak istenilen bölümün hangi üniversitede ön planda olduğu incelemelidir. Her üniversite her alanda uzmanlaşamaz bunu unutmamak gerekir. Yine İrlanda master/yüksek lisans fiyatları incelenerek maliyet açısından en uygun okul seçilir.

 • Uygun bölüm seçimi
 • Doğru okul seçimi
 • Burs ve indirimlerden faydalanmak
 • Yüksek lisans sonrası alınacak çalışma izninin süresi

Bazı alanlarda uzmanlaşmış üniversiteleri incelediğimiz zaman birkaç örneği de şöyle verebiliriz;

 • Dublin City University: Uluslararası İşletme Elektronik Ticaret Dijital Pazarlama Bilgisayar ve Elektronik Mühendisliği 
 • Maynooth University: Bilgi Teknolojileri Yazılım Mühendisliği Ekonomi ve Finansal Risk Analizi Uluslararası İş Hukuku
 • UCD Dublin: Proje Yönetimi Bilgisayar Bilimi Politika ve Uluslararası İlişkiler
 • Dublin Institute Of Technology: Banka ve Finans Muhasebe Reklamcılık İşletme

Euro Anatolia Danışmanlık sizlere ayrıca, İrlanda yüksek lisans ve İrlanda master/yüksek lisans fiyatları konusunda tüm dikkat edilmesi gerekenler alanlar hakkında detaylı bilgiyi sağlayacaktır.

 

 İrlanda Üniversitelerinde YÖK denkliği

Bilindiği gibi yurtdışındaki üniversitelerden dünya sıralamasında ilk 1000’de olanlar YÖK tarafından tanınmaktadır. İrlanda’da üniversitelerin zaten geneli ilk 1000 de yer almaktadır. Bu nedenle YÖK denkliği almak kolay olacaktır.

İrlanda yüksek lisans eğitimi için üniversite seçimi

İrlanda yüksek lisans eğitimi için birçok üniversite ve bölüm seçeneği sunmaktadır. İrlanda master fiyatları açısından en uygun üniversiteleri araştırılarak kaliteli ve uygun maliyetli eğitim alma fırsatını yaratılabilir. Üniversitelerden bazıları şöyledir.

İrlanda Devlet Üniversiteleri:

 • Trinity College Dublin (Dublin Üniversitesi) – Dublin
 • University College Dublin – Dublin
 • Dublin City University – Dublin
 • National University of Ireland – Galway

İrlanda Özel Üniversiteleri:

 • Dublin Business School – Dublin
 • Griffith College – Dublin
 • Independent College – Dublin
 • College of Cumputing Technology – Dublin
 • Galway Business School – Galway

İrlanda’da burs imkanları

İrlanda da yüksek lisans eğitimi alan öğrenciler için İrlanda hükümetinin verdiği bursların yanı sıra hemen her üniversitenin kendi burs imkanları mevcuttur. İrlanda hükümetinin vermiş olduğu Devlet Bursu programının amacı İrlanda’yı uluslararası eğitimin merkezlerinden biri yapmak ve öğrenci değişimi programları yapmaktır. İrlanda Hükümeti tarafından Eğitim Stratejileri kanunu uyarınca The Government of Ireland – International Education Scholarship (GOI-IES) adlı burs programı İrlanda’da eğitim gören uluslararası öğrencilere 2010 yılından itibaren verilmeye başlanmıştır. 

GOI-IES bursu Ocak ayı içerisinde yapılacak çağrı ile belirtilen süre içinde tüm başvuru hazırlıklarının tamamlanmasını ister, bu nedenle dikkatle bu bursun bildirimlerini takip etmek gerekir. GOI-IES bursu bir öğrenim yılı için 10.000 € olarak belirlenir. 

Fon, öğrencinin eğitimle beraber yaşam masraflarını da karşılamayı amaçlar. GOI-IES Bursuna başvuracak öğrencilerin Avrupa Birliği üyesi olmayan ülkelerden olmasına ve en az 1 yıl İrlanda da yüksek lisans eğitimi alıyor olmaları şartı aranır. 

İrlandada yüksek lisans eğitimi tercih eden Türk öğrencilerde istedikleri takdirde İrlanda Devlet Bursuna hemen başvuru yapabilirler. İrlanda Devleti Eğitim Stratejileri kurumunun GOI-IES Bursuna başvuran adaylardan beklentisi akademik başarı, belgelenmiş yabancı dilbilgisi, eğitim için neden İrlanda’nın seçildiğine dair güçlü bir gerekçe, bu bursun hedeflerine uygunluğunun açıklanması ve eğitim dışında ilave belgelendirilmiş faaliyetler (sanat, spor, katılınmış olan konferanslar, sertifika programları gibi). GOI-IES bursunun 2022/2023 eğitim öğretim yılı için toplam 60 kişiye verilmesi beklenmektedir. GOI-IES bursu alarak İrlanda master fiyatları konusunda eğitiminizde büyük bir rahatlama sağlayabilirsiniz

 İkinci bir seçenek İrlanda üniversitelerinin sağladığı burslardır. Ancak bu bursların şartları ve imkanları üniversiteye göre değişkenlik göstermektedir. Bir araştırma projesi için başvuru yapılıyorsa, o projenin kendi bütçesine ait bursu olabilir ya da öğrencinin bireysel araştırma önerisi için burs aranıyorsa okulların imkan tanıdığı “Postgraduate Ussher Fellowships” bursu ve “Postgraduate Research Studentships” bursuna başvuru yapılabilir. İrlanda Üniversitelerinden bu burslar alınarak İrlanda master fiyatlarını kendiniz için kolaylaştırmış olursunuz.

Üçüncü seçenekte Türkiye’deki yurtdışı eğitim burslarına başvurmaktır. Türkiye’de başvurabileceğiniz YLSY Burs Programı ve Jean Monnet Burs Programı ile burs alıp İrlanda’da burslu eğitim görebilirsiniz.

İrlanda’ da çalışma izni alınabilir mi?

İrlanda yüksek eğitim sırasında alınacak bursun yanı sıra eğitim boyunca öğrenci çalışma izni olacağından İrlanda da çalışıp kolayca para kazanılabilir. Öğrencilerin part time olmak üzere haftada 20 saat yasal çalışma izni hakkı olur. Eğitime ara verilen tatil dönemlerinde ise yazın haftada 40 saat yasal çalışma izni hakkı verilmektedir. 

İngilizce seviyesine ve kişisel girişkenliğe bağlı olarak bulunacak işler ile saatlik minimum 10.50 Euro kazanılabilir. Bir öğrencinin aylık yaşam giderlerinin yaklaşık 700-1000 Euro arasında olduğu düşünülürse part-time çalışma ile hem İrlanda master fiyatları hem de yaşam giderleri hafifletilmiş olur. 

İrlanda da yüksek lisans eğitimi tamamladıktan sonra 2 yıl süresince tam zamanlı çalışma hakkı bulunmaktadır. Yeni mezunlar için ortalama yıllık maaşlar 30.000 – 35.000 Euro civarında olan ülkede çalışmaya devam ederek İrlanda master fiyatları için tamamen ücretsiz hale getirilebileceği gibi üstüne birde para biriktirebilirsiniz. 

Sadece bu çalışma imkanı ile bile İrlandada yüksek lisans eğitimi almak ve İrlanda master fiyatları konularında İrlanda seçenek olarak tüm diğer ülkeleri geride bırakabilmektedir.  İrlanda da yüksek lisans eğitimi tercih eden her Türk öğrencinin ülkeye geri dönmeden önce bu tanınmış hakkı mutlaka kullanmaları hem kişisel gelişim için hem de CV için çok değerli bir deneyim oluşturacaktır.

İrlanda Yüksek Lisans vizesi nasıl alınır? 

İrlanda’da yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için 90 günden daha uzun süre kalacakları için D tipi ulusal vizeye başvuru yapmalıdırlar. Bu vize ile uluslararası öğrenciler eğitim süresi boyunca İrlanda’da kalmaya ve çalışmaya hak kazanırlar.

İrlanda konaklama ve yaşam koşulları 

İrlanda ekonomisi, yaşam standartları ve insan hakları ile Avrupa’nın en önde gelen ülkesidir. Eğitim görmek isteyen uluslararası öğrencilerin birçok haktan yararlanabiliyor olması ve diğer İngilizce konuşulan ülkelere göre İrlanda master fiyatları‘nın daha uygun olması İrlanda’yı yüksek lisans (master) eğitimi almak isteyen öğrenciler için birinci tercih haline getirmektedir. 

Yine tercih nedenlerinden bir diğeri de konaklama ve diğer yaşam ücretlerinin birçok ülkeye göre diğer daha uygun olmasıdır. Yaşam masrafları içinde başta konaklama ve ulaşım ardından sosyal harcamalar, elektrik, beslenme ve ders materyalleri sıralanmalıdır. İrlanda’da bir öğrencinin yıllık ortalama yaşam masrafı 8.000€ ila 12.000€ civarındadır.

Konaklamadaki giderler tabii ki tercih edilecek şehir ve konaklama tipine göre değişkenlik gösterecektir.  3 değişik öğrenci konaklaması görebiliriz. Yurt konaklaması seçeneğinde, yemekli/yemeksiz 1-3 kişilik odalarda okul yurdu veya özel yurtlarda konaklama tercihleri görülebilir. 

Aile yanı konaklama seçeneğinde yemekli/yemeksiz tercihler olabilir. Aile yanı konaklama ayrıca İrlanda kültürünü yakından tanıma fırsatı da sunmuş olacaktır. Konaklamada bir üçüncü seçenek ev tutmak olacaktır. Yine bu seçenek kiralanacak evin bulunduğu lokasyon ve tek başına mı yoksa ev arkadaşıyla mı paylaşılacağına göre masraflar açısından değişkenlik gösterebilir.

Ulaşım açısından İrlanda’da oldukça düzenlidir ve toplu taşıma sistemi dakik olarak sorunsuz işler.  Ayrıca İrlanda da birçok öğrenci ulaşımın sorunsuz olmasına rağmen çok kullanışlı olan bisiklet yollarını kullanarak alternatif bisikletli ulaşımı kullanmaktadırlar

[/expander_maker]

 

İrlanda üniversitelerinin dünya sıralamasında ilk 1000 de yer alması nedeniyle İrlanda üniversitelerinin YÖK denkliği bulunmaktadır.

İrlanda da yüksek lisans eğitimi genellikle 1 yıl olmakla, başvurulan üniversite/bölüme bağlı olarak 1-2 yıl arasında değişkenlik de olabilmektedir.

İrlanda yüksek lisans eğitimlerinde, öğrencilerden 3 GPA ortalama ve yabancı dil yeterliliği olarak IELTS’ten 6- 6.5 gibi bir skor istenmektedir. Bazı bölümlerde portfolyo ve iş tecrübesi gibi ek isteklerde olabilmektedir.

Her üniversitenin başvuru tarihi farklı olduğu için tercih edilecek üniversitelerin bildirimleri özel olarak takip edilmelidir. Genelde başvuru tarihleri Kasım-Nisan arasındadır bir süreçtir. Bazı okullarda başvurular 30 Ocak itibari ile bitmektedir.

2022/2023 eğitim öğretim yılı için toplam 60 kişiye burs sağlanacağı beklenmektedir. Burs miktarı 10.000 Euro olarak belirlenmiştir.

irlanda Yüksek Lisans 5 irlanda Yüksek Lisans

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

irlanda Yüksek Lisans 7 irlanda Yüksek Lisans

Amerika’da Yüksek Lisans

irlanda Yüksek Lisans 8 irlanda Yüksek Lisans

İspanya’da Yüksek Lisans

irlanda Yüksek Lisans 9 irlanda Yüksek Lisans

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

irlanda Yüksek Lisans 10 irlanda Yüksek Lisans

Polonya Yüksek Lisans

irlanda Yüksek Lisans 11 irlanda Yüksek Lisans

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

irlanda Yüksek Lisans 12 irlanda Yüksek Lisans

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

irlanda Yüksek Lisans 13 irlanda Yüksek Lisans

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

irlanda Yüksek Lisans 14 irlanda Yüksek Lisans

İsveç Üniversiteleri

irlanda Yüksek Lisans 15 irlanda Yüksek Lisans

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

irlanda Yüksek Lisans 11 irlanda Yüksek Lisans

Hollanda Üniversiteleri

irlanda Yüksek Lisans 17 irlanda Yüksek Lisans

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

irlanda Yüksek Lisans 12 irlanda Yüksek Lisans

Kanada Üniversiteleri

irlanda Yüksek Lisans 7 irlanda Yüksek Lisans

Amerika Üniversiteleri

irlanda Yüksek Lisans 20 irlanda Yüksek Lisans

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

irlanda Yüksek Lisans 21 irlanda Yüksek Lisans

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

irlanda Yüksek Lisans 22 irlanda Yüksek Lisans

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

irlanda Yüksek Lisans 23 irlanda Yüksek Lisans

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

irlanda Yüksek Lisans 24 irlanda Yüksek Lisans

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

irlanda Yüksek Lisans 25 irlanda Yüksek Lisans

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

irlanda Yüksek Lisans 26 irlanda Yüksek Lisans

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

irlanda Yüksek Lisans 25 irlanda Yüksek Lisans

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

irlanda Yüksek Lisans 26 irlanda Yüksek Lisans

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

irlanda Yüksek Lisans 29 irlanda Yüksek Lisans
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

irlanda Yüksek Lisans 30 irlanda Yüksek Lisans
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

irlanda Yüksek Lisans 31 irlanda Yüksek Lisans
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

irlanda Yüksek Lisans 32 irlanda Yüksek Lisans
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

irlanda Yüksek Lisans 29 irlanda Yüksek Lisans
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

irlanda Yüksek Lisans 29 irlanda Yüksek Lisans
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

irlanda Yüksek Lisans 30 irlanda Yüksek Lisans
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

irlanda Yüksek Lisans 31 irlanda Yüksek Lisans
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

irlanda Yüksek Lisans 32 irlanda Yüksek Lisans
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

irlanda Yüksek Lisans 29 irlanda Yüksek Lisans
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

irlanda Yüksek Lisans 39 irlanda Yüksek Lisans
93%

Vize Başarıyla Alındı

irlanda Yüksek Lisans 40 irlanda Yüksek Lisans
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

irlanda Yüksek Lisans 41 irlanda Yüksek Lisans
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

irlanda Yüksek Lisans 42 irlanda Yüksek Lisans
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

irlanda Yüksek Lisans 43 irlanda Yüksek Lisans

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

irlanda Yüksek Lisans 5 irlanda Yüksek Lisans

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

irlanda Yüksek Lisans 45 irlanda Yüksek Lisans

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

irlanda Yüksek Lisans 46 irlanda Yüksek Lisans