fbpx

Kanada Lise Okumak

Kanada Lise Okumak

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Kanada’da lise eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

kanada lise 3 kanada lise
kanada lise 4 kanada lise

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Kanada’da lise eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

kanada lise 5 kanada lise

KANADA LİSE OKUMAK

Kanada Lise Okumak Fiyatları, Değişim Programları, Bölümleri

KANADA LİSE EĞİTİMİ

Kanada Lise Eğitimi günümüzde öğrenciler ve veliler tarafından ilgi çekmektedir. Bu sebeple ortaokul sıralarındayken ya da lise hazırlığındayken Kanadada Lise Okumak hakkında bilgilendirme almanız sizler için iyi olacaktır. Bu bilgilendirmelerin içinde Kanada da Lise Eğitimi için başvuru şartları, Kanada lise değişim programı ücretleri, Kanada lise fiyatları, Kanada kolej bölümleri gibi birçok konu yer almaktadır.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Kanada lise eğitimlerinin şimdilerde bu kadar revaçta olmasının sebeplerinden birkaçını sayacak olursak Kanada’nın eğitim seviyesinin yüksek olmasıyla birlikte Kanada Lise Eğitim Sistemi tercihlerinin de seçkin olması, Kanada’da yaşam standartlarının neredeyse her kesim için rahat olması, Kanada da Lise Eğitimi gören gençlerin daha sonra Kanada’da ya da başka bir ülkede rahatça yurtdışı üniversite eğitimi görme ihtimalinin artması, Kanada Lise Eğitim Sistemi ülkemizde kabul görmesi diyebiliriz. Ayrıca Kanada Lise Fiyatları Kanada Doları üzerinden ödendiği için okul ücretleri daha uygundur ve Kanada Devlet Liseleri başvuru kabul şartları daha makul, kabul süresi daha kısadır. Bu ve birazdan bahsedeceğimiz sebepler Kanadada Lise Okumak fikrini bizlerde sürekli canlı tutmaktadır.

Kanadada Lise Okumak isteyenlerin bir fırsatı daha vardır. O da şudur: Pek çok yurtdışındaki lise kendi bünyesine öğrenci kabul etmek için birtakım sınavlar uygulamaya koymaktadır. Fakat Kanada Lise Başvuru zamanında sınavsız almaktadır. 

Yani Kanada da Lise Okumak istiyorsanız sınava dahi girmeden orada eğitim alma şansı elde edebilirsiniz. Bunun içinde mutlaka Kanada Öğrenci Değişim Programı başvurularını ve takvimini takip etmelisiniz. Unutmayın, geleceğiniz sizin elinizde ve geleceğinizin parlak olması için Kanada Lise Eğitimi almak harika bir seçenek!

Eğer Kanada Öğrenci Değişim Programı ile Kanada lise eğitimi almaya kararlıysanız kabul gördüğünüz taktirde 1 akademik dönem veya 1 yıldan uzun sürelerde orada bulunabilirsiniz. Türkiye’de Lise okumaya başladıysanız da öğreniminizi Kanada Lise ile tamamlayabilirsiniz.

Kanada Devlet Liseleri hakkında sıkça aranan bir diğer konu ise YÖK denkliğidir. Kanada da Lise Okumak bu yönüyle de avantajlıdır. Çünkü Kanada’daki lise eğitiminden faydalanan öğrencilerin YÖK denkliği mevcuttur. Kanada Öğrenci Değişim Programları ile öğrenimde bulunan öğrenciler Türkiye’ye geri döndüklerinde denklik işlemine başvurmalıdır. Bunun için Milli Eğitim Bakanlığına Kanada Lise eğitiminde bulunduğunu, derslerinin incelenip onaylanması gerektiğine dair bir başvuruda bulunması gereklidir. Denklik onaylandıktan sonra öğrenci eğitimini ara vermeden sürdürebilir.

Kanada Lise Eğitim Sisteminin bir diğer ve belki de en fazla dikkat çeken avantajı Kanada Liselerinden mezun olan bir öğrencinin Kanada Kolej Bölümleri ve üniversiteleri içinde ücretsiz eğitim almaya hak kazanmalarıdır. Kanada Kolej Bölümleri eğitimden geçen her öğrenci globale hitap eden bir eğitim almış olur. Bizim ülkemizde de Kanada Kolej bünyesinde öğrenim almış kişiler daha prestijli konuma sahip olurlar.

KANADA LİSE EĞİTİM SİSTEMİ

Kanada Liseleri tıpkı Türkiye’deki gibi Kanada Devlet Liseleri ve Kanada özel lise olarak ikiye ayrılır. Kanada Devlet Liseleri, devletin kendi istihdamı olduğu için daha uygun fiyatlıdır. Kanada özel lise eğitimleri ise Kanada Devlet Liselerine göre daha pahalı sayılabilir. Fakat her iki lise türünde de aynı eğitim sistemi üzerinden ilerlenmektedir.

Kanada Liseleri öğrencilerinin yeteneklerine ve ilgi alanlarına fazlasıyla önem vermektedir. Mutlaka ilgi duyduğunuz ya da yeteneğinizin bulunduğu alanlarda eğitim görerek gelişmenizi desteklerler. Bunun sebebi Kanada da Lise Eğitimi sırasında aslında üniversiteye sağlam bir hazırlık yapmanızı sağlamaktır. Kanadada lise okumak bu anlamda bir avantaja daha sahiptir. Kanada lise eğitim sistemi, kendi ülkesinden mezun olan lise öğrencilerine ücretsiz üniversite okumak hakkı verir. Yani Kanada kolej bölümleri dahilinde eğitim alabilirsiniz. Kanada kolej bölümleri içinde mezun olan öğrencilerin tüm dünyada geçerli bir diplomaya sahip olacağını hatırlayınız.

Kanada Lise Eğitim Sistemi dahilinde öğrenciler, hızlıca gelişim sağlayacağı, ilgisi doğrultusunda Fen Bilimleri, Matematik, Sanat, Teknoloji, Sosyal Bilimler ve Spor alanlarına yönlendirilirler. Bu sayede aslında görmekten pek de hoşlanmadığı derslerin altında ezilmez, kendi yetenekleri üzerine giderek kendilerini bir kez daha keşfetme imkanı bulurlar. Yalnızca Spor ve Sanat alanlarında yetenek sınavları bulunmaktadır. Kanada Lise Eğitim Sistemi içinde yetenek sınavlarını başarıyla geçmeleri halinde sanat ve spor dersleri almaya hak kazanabilirler.

Kanada da Lise Eğitimi için sınava girmek gerekli olmasa da seçilen liseye gidebilmek için İngilizce ya da Fransızca yeterlilik sınavına girmek veyahut mülakatı geçmek gereklidir. Eğer öğrenci belirtilen dillerden herhangi birini bilmiyorsa dil okuluna yönlendirilebilir. Bu duruma benzer şekilde Kanada Devlet Liseleri ile görüşülüp öğrenci için özel yetenek ile başvuru yapılırsa, öğrencinin özel yetenek sınavında ya da mülakatında kendini kanıtlaması ve başarıyla geçmesi gereklidir. Aksi halde liseye kabul edilmeme durumu meydana gelebilir.

Aklınızda Kanadada Lise Okumak gibi bir düşünce var ise şunu da bilmeniz önemlidir.: Kanada’nın her eyaletindeki Lise Eğitimi birbirine göre farklılık gösterir. Ayrıca Kanada Lise eğitimi alan her öğrenci, öğreniminin ikinci senesinde Kanada Kolej bünyesinde bulunmaya hak kazanırlar. Lise eğitimi dört yıl süren öğrenciler ise Kanada’daki üniversitelere doğrudan geçme imkanı elde ederler. Bunun yanında Kanada da Lise Eğitimi dört yıl boyunca devam edip mezun olan öğrencilerin ayrıcalığı ülkemizde de vardır. Dört yıl Kanadada Lise okuyup mezun olanlar Türkiye’de sınavsız olarak üniversiteye gitme fırsatı yakalarlar.

KANADA LİSE BAŞVURU ŞARTLARI

Kanada da Lise Okumak için Başvuru Şartları her eyaletteki liseler için farklılık gösterse de genel olarak şu belli başlı şartları yerine getirmek gerektiğini unutmamalısınız:

 • Sınıf Öğrencisi Olmak: Kanada Öğrenci Değişim Programı dahilinde Kanada Lise Başvurusu yapmak için Türkiye’de ortaokul son sınıfta olmak gerekmektedir.
 • 70 Üstü Not Ortalaması: Başvurabilmek için öğrencinin genel not ortalamasının 100 üzerinde 70 olması zorunluğunu bulunur.
 • İngilizce Yeterlilik: Öğrencinin Kanada Lise bünyesinde eğitim alabilmesi için İngilizce dil yeterliliği bulunmalıdır. Eğer dil yeterliliği mevcut değilse bu konuya yönelik özel olarak hazırlanmış dil eğitim programları mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için Kanada Liseleriyle ya da danışmanlarla görüşebilirsiniz.
 • Başvuru tarihlerine ve sürelerine uymak: Kanada Öğrenci Değişim Programı Başvuru tarihi ve süreleri web sitelerinde ya da kullanılan iletişim kanallarıyla haber edilir. Öğrenci veya velisi olarak bunu dikkate almak ve belirtilen süre içerisinde başvuru formunu doldurmak sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer bu konuda ayrıntılı bilgi isterseniz yurtdışında eğitim konusunda danışmanlık veren ofislere danışabilirsiniz.

KANADA LİSE KAYITLARI BAŞVURU TARİHİ

Kanada Lise Başvuru tarihleri yılda iki kez olarak belirlenmektedir: Bahar ve Güz döneminde kaydolabilirsiniz. Kanadada lise okumak için belirtilen süreler için başvurunuzu yapmayı ve evraklarını teslim etmeyi unutmayın. Yoksa Kanada öğrenci değişim programı veya Kanada da lise okumak hayallerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

KANADA LİSE BAŞVURU BELGELERİ

Kanada Lise Başvuru Evrakları aşağıda sıralanmıştır. Bu evraklar başvuru sırasında ihtiyaç duyacağınız belgelerdir. Kanada da Lise Okumak için, başvuru belgelerinin eksiksiz bir şekilde sunulması lazımdır. Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta talep edilenleri okulun istediği biçimde göndermektir.

Kanada Lise Başvuru Evrakları:

 • Lise notlarını gösterir belge
 • Ortaokula devam ettiğinizi ya da mezun olduğunuzu belirten belge
 • Kanadada Lise Okumak istediğinizi yazan bir niyet mektubu
 • Ortaokuldaki öğretmenlerinizin sizin hakkınızda yazdığı bir niyet ve referans mektubu
 • Kanada lise değişim programı ücretleri ya da değişim programına dahil olmadan bireysel olarak başvururken okul ücretinin ödeneceğine dair bankadan alınan hesap dökümü
 • 18 yaşından küçüklerin ebeveynleri tarafından yazılan izin belgesi
 • İngilizce dil yeterliliğini gösteren sınav sonuçlarının belgesi

KANADA LİSE FİYATLARI

Kanada Lise Fiyatları öncelikle Kanada’nın eyaletinden eyaletine göre değişiklik gösterebilir. Bu değişiklikte seçtiğiniz okulun da büyük önemi vardır. Kanada Lise Fiyatları, Kanada Devlet Liseleri ve özel liseleri için farklılık gösterir. İkisi de ücretli olsa da Kanada Devlet Liseleri fiyat olarak daha uygun sayılabilir. Bunun yanı sıra iki lisede de müfredatın genelde aynı olduğunu belirtmeliyiz. Fakat Kanada Özel Liseleri, Kanada Devlet Liselerine göre daha fazla imkan sağlanmaktadır.

Kanada Lise Fiyatları öğrenildiğinde genelde tercih edilen devlet liseleri olmaktadır. Devlet liselerinin ücreti 12000 ve 15000 Kanada doları olduğunu belirlemeliyiz. Özel Liselerin biçtiği fiyat ise daha pahalıdır. 20000 – 25000 Kanada Doları arasında bir fiyatlandırma çıkar.

Bu iki seçeneğin dışında Kanada lise değişim programı ücretleri hakkında bil almanız da önemlidir. Çünkü Kanada lise değişim programı ücretleri daha uygundur.

Her ne kadar iki lise türü arasında fiyat farkı bulunsa da ikisinde de kaliteli bir eğitim müfredatı bulunmaktadır. Zaten Kanada’daki Eğitim kaliteli her zaman devlet tarafından kontrol edilmektedir.

Kanada da lise eğitimi görmek kesinlikle bu fiyatlara değerdir. Çünkü lise çağlarında yurtdışında eğitim görmeye başlamak bir öğrencinin eğitim hayatını doğrudan ve olumlu yönde etkileyecektir. Liseyi Kanada’da okuyan bir öğrenci, akranlarından daha kaliteli eğitim alacak, yabancı dilini geliştirecek, farklı kültürleri tanıyacak ve ufku açılacaktır. Yurtdışında lise okuyan bir gencin üniversiteyi de yurtdışında tamamlama ihtimali çok yüksektir. Çünkü yabancı dili ve lisede öğrendiği bilgiler ona yetecektir. Bu sebeplerin yanında Kanada da Lise Okumak için pek çok faydalı yön sayılabilir. Unutmayın, bir öğrenci olarak kendinizin ya da bir ebeveyn olarak öğrencinizin gelecekte yüksek standartlara sahip bir hayata sahip olmasının yolu Kanada da lise eğitimi görmekten geçiyor olabilir!

KANADA LİSE BÖLÜMLERİ

Kanada Lise bölümlerini sizin için sıraladık. Bu bölümlere bakarak ilginiz doğrultusundaki bölümü şimdiden belirleyebilirsiniz:

 • Teknoloji Eğitimi
 • Fen Bilimleri
 • Sağlık ve Beden Eğitimi
 • Sosyal ve Beşeri Bilimler
 • İkinci Dil Olarak Fransızca
 • Bilgisayar Bilgisi
 • Kanada ve Dünya Çalışmaları
 • Sanat
 • İngilizce
 • İkinci Dil Olarak İngilizce ve İngilizce Okuryazarlık Gelişimi
 • Rehberlik ve Kariyer Eğitimi
 • Matematik

KANADA LİSE DEĞİŞİM PROGRAMI

Kanada Lise Değişim Programı, Kanada’da lise eğitimi görmek isteyen gençlerin tercih edebileceği ikinci bir yoldur. Kanada Öğrenci Değişim Programı ile daha kısa bir süreli ama daha uygun fiyata eğitim görme imkanı yakalamış olursunuz.

Türkiye’de liseye başlamış olan öğrenciler Kanada Lise Değişim Programı avantajlarından yararlanabilirler. 1 yıl ya da daha fazla bir süre Kanada’da kalabilirler. Eğer lise son sınıfta Kanada da Lise Eğitimi alırsanız Kanada Lise Değişim Programı aracılığıyla Kanada Lise diplomasına da sahip olma hakkı kazanırsınız. Böylece Kanada Kolej Bölümleri eğitimi hakkı kazanmış olursunuz. Bu konuda ayrıntılı bilgileri okulunuza ya danışmanınıza, “Kanada Kolej ücretsiz gidebilmek” konusu üzerinden alabilirsiniz.

Kanada Lise Değişim Programına sadece 14-18 yaş aralığındaki iyi derecede İngilizce konuşabilme yetisine sahip lise öğrencileri başvurabilmektedir. Eğer siz de Kanada Lise eğitiminde bulunmak istiyorsanız her sene Nisan ayında açılan duyuruya göre başvurularınızı bildirebilirsiniz. Kanada Lise Değişim Programı Ücretleri bilgisini yazının devamında bulabilirsiniz.

KANADA LİSE DEĞİŞİM PROGRAMI ÜCRETLERİ

Kanada Lise Değişim Programı Ücretleri her sene değişkenlik gösterebilir. Bu değişiklikte seçilen lise de büyük önem arz eder. Kanada Lise Değişim Programı Ücretleri yıllık ortalama 8500-15000 Kanada Dolarıdır. Bu ücretler doğrudan Kanada’daki liselere başvurduğunuzda alacağınız fiyat tekliflerine göre daha uygundur. Bu sebeple veliler tarafından Kanadada lise okumak seçenekleri arasından daha çok tercih edilir.

KANADA’DA LİSE EĞİTİMİ KONAKLAMA İMKANLARI

Kanadada lise okumak üzere gitmeye hazırlanan öğrencilerin belki de en büyük sorusu “Nerede kalacağım?” olmaktadır. Kanada Lise Başvuru yaptığınızda ya da Kanada öğrenci değişim programı hizmetinden yararlandığınızda ödediğiniz fiyatlar genelde konaklamayı içine almaz. Kanada lise değişim programı ücretleri kalınacak yer haricinde ödenecek eğitim ücretidir. Bu sebeple öğrencilerin eğitimleri boyunca Kanada’da nerelerde yaşayabileceğine dair bir liste yaptık.

 • Aile Yanı: Yurtdışındaki yardımsever aileler, ihtiyaçlı öğrencileri eğitimleri boyunca desteklemek için evlerini açmaktadırlar. Bu seçenek hem maddi anlamda uygun olduğu için hem de aile yanı daha güvenilir olduğundan tercih edilir. Bazı aileler cüzi bir ücret talep ederken bazıları hiç talep etmezler. Kanada lise fiyatları yanında Aile yanı konaklama seçeneğini tercih ederek ortalama 1000-1500 Kanada Doları ödersiniz. Ayrıca öğrenci Kanada da Lise Eğitimi alırken evdeki yerlilerle dilini geliştirmek için fırsat bulur ve Kanada’nın geleneksel yapısıyla tanışır.
 • Kanada Lise Yurtlarında: Kanadada lise okumak için gelen öğrencilerin birçoğu liselerin yurtlarında kalmaktadır. Bu şekilde öğrenciler çevreye ve okula uyum sağlama konusunda sıkıntı çekmez ve çabuk uyum sağlarlar. Yurtların ücreti bulunduğu konuma göre değişiklik göstermektedir.
 • Özel Evde: Kanadada lise okumak dediğimizde maliyet açısından en külfetli seçenek budur. Kira, faturalar ve evin diğer giderleri öğrenci tarafından karşılanmalıdır. Bu durumda bir ev arkadaşı edinmek maliyeti düşürmek için iyi bir yöntemdir.

KANADA’DA LİSE EĞİTİMİ İLE DÜNYAYA AÇIL

Kanada da Lise Eğitimi almak her öğrenciye avantaj sağlar. Bu sebeple pek çok eğitimci yurtdışında eğitimi destekler ve önerir. Kanada’da yaşamak ve Kanada’da Lise Eğitimi görmek çoğu öğrencinin ve gencin hayalleri arasında yer alır. Lise gibi erken bir yaşta Kanada’da yaşama ve okula gitme tecrübesi yaşayan gençler, yaşıtlarına göre çok hızlı bir ilerleme kaydederler. Çünkü Kanada Devlet Liseleri içinde bulunan gençler hem harika bir eğitim alırlar ve hem de İngilizce ve Fransızcayı çok iyi öğrenirler. Bu iki unsur öğrencilere kolay kolay yaşayamayacakları bir tecrübe kazandırır ve gelecekte harika bir özgeçmişe sahip olurlar.

Kanada Lise Eğitimi hakkında düşünürken Kanada’nın sağladığı imkanları da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Kanada lise değişim programı ücretleri, okulun ve devletin verdiği imkanları ve gelecekte sağlayacağı güçlü adımları düşündüğümüzde uygun bir yatırımdır. Aynı zamanda Kanada kolej bölümleri eğitiminden de yararlanma imkanı bulunur.

Kanada Lise imkanını bir kez daha düşünün! Sağlam bir geleceğe sahip olmak için…

Euro Anatolia ücretsiz danışmanlığı için şimdi randevu alın!

 [/expander_maker]

Hayır. Kanada lise başvuru yapmanız halinde bir daha sınava gerek yoktur. (Spor ve sanat alanları hariç. Oralarda yetenek sınavı bulunur.)

Kanada da lise okumak 4 yıl sürmektedir.

Kanadada lise okumak için devlet liseleri 12000-18000, özel liseler 20000-40000 Kanada Doları arasında bir ücret talep edebilirler. Bu fiyatlar değişkenlik gösterir.

Kanada Lise Başvuru Şartları şunlardır:

 • sınıf öğrencisi olmak
 • 70 üstü not ortalaması
 • İngilizce yeterlilik

Kanada da Lise eğitimi görürken aile yanında, okulun yurtlarında ya da özel evde yaşayabilirsiniz. Her seçeneğin maddi külfeti farklıdır.

Kanada lise başvuru dönemleri yılın belli zamanlarında yapılmaktadır. Öncelikle okulun belirlenip başvuru tarihi zamanı hakkında duyuru yapılması beklenmelidir.

 Kanada Lise Değişim Programı Ücretleri her okula ve eyalete göre değişse de yıllık 8500-15000 Kanada Doları arasında diyebiliriz.

Kısmen. Kanada Öğrenci Değişim Programı Burs İmkanı genelde Kanada’nın kendi vatandaşı olan öğrencilere sağlanmaktadır. Bir istisna olarak eğer özel başarılar varsa burs verilebilir.

Hayır. Kanada Öğrenci Değişim Programı sınava girmeden kabul edilmenizi sağlayan bir eğitim sistemine sahiptir.

Evet. Kanada Lise Eğitim Sistemine göre Kanada liselerinden birinden mezun olursanız Kanada’daki üniversitelere sınavsız girebilirsiniz.

Hayır. 18 yaşından küçük olduğunuz için Kanada’da bir iş yerinde çalışmanıza müsaade edilmez.

kanada lise 5 kanada lise

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

kanada lise 7 kanada lise

Amerika’da Yüksek Lisans

kanada lise 8 kanada lise

İspanya’da Yüksek Lisans

kanada lise 9 kanada lise

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

kanada lise 10 kanada lise

Polonya Yüksek Lisans

kanada lise 11 kanada lise

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

kanada lise 12 kanada lise

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

kanada lise 13 kanada lise

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

kanada lise 14 kanada lise

İsveç Üniversiteleri

kanada lise 15 kanada lise

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

kanada lise 11 kanada lise

Hollanda Üniversiteleri

kanada lise 17 kanada lise

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

kanada lise 12 kanada lise

Kanada Üniversiteleri

kanada lise 7 kanada lise

Amerika Üniversiteleri

kanada lise 20 kanada lise

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

kanada lise 21 kanada lise

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

kanada lise 22 kanada lise

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

kanada lise 23 kanada lise

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

kanada lise 24 kanada lise

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

kanada lise 25 kanada lise

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

kanada lise 26 kanada lise

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

kanada lise 25 kanada lise

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

kanada lise 26 kanada lise

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

kanada lise 29 kanada lise
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

kanada lise 30 kanada lise
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

kanada lise 31 kanada lise
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

kanada lise 32 kanada lise
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

kanada lise 29 kanada lise
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

kanada lise 29 kanada lise
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

kanada lise 30 kanada lise
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

kanada lise 31 kanada lise
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

kanada lise 32 kanada lise
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

kanada lise 29 kanada lise
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

kanada lise 39 kanada lise
93%

Vize Başarıyla Alındı

kanada lise 40 kanada lise
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

kanada lise 41 kanada lise
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

kanada lise 42 kanada lise
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

kanada lise 43 kanada lise

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

kanada lise 5 kanada lise

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

kanada lise 45 kanada lise

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

kanada lise 46 kanada lise