fbpx

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En
İyi Okullar

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En

İyi Okullar

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İngiltere avukatlık okumak için en iyi okullar için eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 3 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 4 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize İngiltere avukatlık okumak için en iyi okullar için eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 5 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

İNGİLTERE AVUKATLIK OKUMAK İÇİN EN İYİ OKULLAR

İngiltere Avukatlık Okulları Hakkında Bilgiler

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

İngiltere, hukuk düzeyinde kendisini fazlasıyla geliştiren ve bunu da hukuk fakültelerine yansıtan bir ülkedir. Sahip olduğu özellikler ile her sene beyin göçü yaşanan İngiltere, hukuk eğitiminde erişmiş olduğu kalite ile Türkiye’nin de aralarında bulunduğu birçok ülkeden öğrenciye sahiptir. İngiltere avukatlık okullarının neden bu kadar popüler olduğunu öğrenmek istiyorsanız, yazımızın devamını okuyarak okulların kalite düzeyi hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunlar, sizin yapacak olduğunuz okul tercihlerinde de size yardımcı olacak ve fikir edinmenizi sağlayacak olan okul bilgileridir.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

İngiltere’de yer alan hukuk okulları ve avukatlık bölümleri, yaklaşık olarak %80 İngiliz vatandaşı ve %20 farklı ülkelerin öğrencileri ile oluşmaktadır. Eğitim alınması ile beraber saygın bir avukatlık mesleğine sahip olabileceğiniz bu İngiltere avukatlık okulları, eğitimin yanında sizlere çok daha farklı bilgiler ve beceriler de kazandırmayı amaçlar. Bu sayede kaliteli bir eğitim aldığınız gibi kültürel ve fiziksel olarak da kendinize birçok özellik katmış olursunuz.

İngiltere Avukatlık Lisans Eğitimi

Dünya üzerindeki en iyi hukuk fakültelerine ev sahipliği eden İngiltere avukatlık okulları, kariyerinizde ilerleyebilmek için mükemmel bir tercih olacaktır. Ülkenin içerisinde yer alan güvenilir öğretim yapısı ve gelişmiş akademisyenler, sizlerin çok daha yaratıcı düşünmesini sağlayacak ve lisans eğitiminizin yanında sizlere farklı bir bakış açısı kazandırmaya çalışacaktır.

İngiltere avukatlık okulları, sizler için birçok lisans programında eğitim sunar. Bachelor of Laws adı verilen hukuk lisans programları, üst düzey üniversiteler içerisinde verilen bir hukuk eğitimidir. Yüksek lisans eğitimlerine nazaran biraz daha farklılık içeren hukuk lisans programları, bu kapsamda genel bir hukuk eğitimi almanızı ve tüm detayları kapsamlı bir şekilde öğrenmenizi amaçlar. Bunun yanında, yüksek lisans eğitimleri de alarak aşağıda belirtilen spesifik alanlarda eğitim görebilirsiniz:

· Ticaret Hukuku (Commercial Law)

· Fikri Mülkiyet Hukuku (Intellectual Property Law)

· Bilişim Hukuku (Information Technology Law)

· Rekabet Hukuku (Competition Law)

Bu eğitimlere sahip olarak çok daha kapsamlı bir İngiltere avukatlık eğitimine sahip olacaksınız.

Neden Eğitiminizi İngiltere Avukatlık Okullarında Almalısınız?

İngiltere içerisinde avukatlık eğitimi almak, diğer birçok ülkeye nazaran çok daha kapsamlı bir eğitime sahip olmanızı sağlayacaktır. Dünya üzerindeki hukuk sıralaması olarak çok yüksek yerlerde bulunan İngiltere avukatlık okulları, sizlere aşağıda belirtilen avantajların tamamını sunmaktadır:

· Uluslararası İtibar Seviyesinin Üst Düzey Olması:

Birleşik Krallık içerisinde yer alan hukuk okulları, çok uzun yıllardır hizmet veren köklü okullardandır. Yıllardır devam eden bu eğitimleri ile beraber, geleneklerinde de artışlar yaşanarak Dünya üzerindeki en iyi avukatlık okulları olarak ün kazanmışlardır. Günümüzde var olan ünlü avukatlar, bizi şaşırtmayarak İngiltere avukatlık okullarından mezun olmuş ve kariyerlerine bu şekilde başlamıştır.

· Eğitim Müfredatındaki Güçlü Yapı:

İngiltere avukatlık okulları, vermiş olduğu eğitim yapısı ile birçok okuldan farklı bir yapı izler. Eğitimlerinde hem hukuk derslerini hem de mesleğe başlanması ile karşılaşılacak olan durumları izleyen akademisyenler, mezun olmadan pratikler yapılmasını sağlar. Ders içerisinde birçok bakış açısını yakalamayı sağlayan bu eğitimler, düzenli olarak yapılan araştırmalar ile güncellenmekte ve günümüz şartlarına uygun bilinçli ve modern avukatlar yetiştirilmektedir.

Verilmekte olan eğitimler, yalnızca ders kapsamında bırakılmaz ve çeşitli münazaralar ile öğrencilerin kendilerini geliştirmesi ve ifade edebilmesi amaçlanır. Özellikle de mesleğe başlamanız ile ihtiyacınız olacak olan bu savunma yeteneği, henüz mesleğe başlamadan önce geliştirilmeye çalışılarak sizin çok daha yetenekli bir avukat olmanız hedeflenir. Bunun yanında, uygulanan bu aktiviteler sizlere kendi hukuk yorumlama ve anlama şeklinizi bulmaya yardımcı olacak ve bu tarzı bulmanız ile beraber kendinizi daha iyi tanımanızı sağlayacaktır.

· Ünlü Akademisyenler:

İngiltere avukatlık okulları, dünyanın en iyi akademisyenlerinin ve hukuk profesörlerinin yer aldığı okullardır. Birleşik Krallık içerisindeki bu akademisyenler, kapsamlı siyasi anlaşmalarda ve hukuk meselelerinde görev almış ve köklü bir deneyime sahip olan akademisyenlerdir. Bu sebepten dolayı da alacak olduğunuz eğitim sırasında bu kapsamlı akademisyenler ile karşılaşmanız an meselesidir. Eğitim aldığınız bir derste, o adını duyduğunuz anlaşmada size ders veren akademisyeninde yer aldığını duyunca şaşırmamaya başlayacaksınız.

· Canlı Öğrenme Ortamı Yakalama:

Dünyanın dört bir tarafında bulunan ve büyük başarılara imza atan avukatlar, her sene İngiltere’ye gelerek burada yaşamaya başlamaktadır. Bu sayede öğrenciler, eğitimlerini gördükleri esnasında dış mekanlarda da bu avukatlar ile iletişim kurabilir ve bu sayede canlı öğrenme ortamlarını yakalayabilir. Çok daha aktif bir öğrenme yöntemi olan bu teknik, direkt olarak kaliteli ve ünlü avukatlar ile temasa geçilerek yapılır. Sizlerde İngiltere avukatlık okulları sayesinde bu avantajların tamamına sahip olabilirsiniz.

İngiltere Avukatlık Okulları Kaç Sene Sürer?

İngiltere avukatlık okulları, bir hukuk lisansının kazanılması ile tamamlanır. Bu lisansın adı LLB olarak adlandırılan Bachelor of Laws’dır. Alacak olduğunuz bu LLC eğitimi, avukatlık mesleğini yapabilmeniz için gerekli olan tüm hukuk bilgilerini kapsar ve genel olarak 7 ana modül etrafında oluşturulur. Bu alanda sahip olacağınız belge ile İngiltere’de, Galler’de ya da dünyanın her bölgesinde avukatlık yapabilirsiniz.

İngiltere’de avukatlık için almanız gereken LLB derecesi, başarılır bir eğitim hayatına sahip olunması ile beraber 3 sene içerisinde tamamlanmaktadır. Bu alanda hizmet veren okullar, sıralama bazında bazı dönemler arasında farklılık gösterse de genel olarak ilk 3 sıralama şu şekildedir:

1- King’s College London

2- University of Glasgow

3- Durham University

Eğer İngiltere içerisinde lisans eğitiminiz ile beraber yüksek lisansınızı da yapmak istiyorsanız, bu kapsamda eğitim veren birçok okul karşınıza çıkacaktır. Bu sebeple de eğitiminizi almak için tercih edecek olduğunuz okulları doğru bir şekilde araştırmalı ve sizin için en iyisi olacak seçeneği tercih etmelisiniz.

İngiltere avukatlık okulları, yüksek lisans kapsamında Deniz Hukuku, Uluslararası Hukuk, Ticaret Hukuku ve Bilişim Hukuku gibi birçok alanın yüksek lisans programlarına sahiptir. Bu alanlarda eğitimlerinizi tamamlayarak yüksek lisans eğitimizde başarılı olabilirsiniz.

Tüm bu eğitimlerin yanında, Master eğitiminizi de İngiltere içerisinde yapmayı tercih ederseniz, bu kapsamda 1 sene daha eğitim almanız gerekir.

İngiltere Hukuk Doktora Eğitimi

İngiltere avukatlık okulları arasında yer alan doktora eğitimleri, lisans ve yüksek lisans eğitimlerine nazaran çok daha kapsamlı bir ders kapasitesinin yer aldığı eğitimlerdir. Bu eğitimleri PhD Law ya da Law Research başlıkları ile alabilir ve çalışmak için tercih ettiğiniz bölüm üzerinde üst düzey eğitime sahip olarak uzmanlık dalına yükselebilirsiniz.

Hukuk doktora eğitimleri, İngiltere’de yer alan okullara göre farklılık gösterir. Bu okulların kimisi öğrencileri 3 sene kimisi ise 4 senelik bir eğitime tabi tutar. Bu süre kapsamında yanınızda olan hocanız ile beraber bir hukuk dalı üzerinde durur ve bu alana özel olarak çalışmalar yaparsınız. Sizin gelişiminiz ve avukatlık mesleğine olan ilgiliniz için çok önemli olan bu eğitim, kariyeriniz açısından da büyük bir farklılık yaratacaktır.

İngiltere avukatlık okulları arasında bu eğitimlerinizin tamamını başarılır bir şekilde bitirerek mezun olursanız, Dünya genelinde kabul gören bir avukat olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. İngiltere’de son derece popüler olan LLB, LPC, LLM ve PGDL programları, bu kapsamda sizin diğer avukatlardan farklı olmanızı sağlayacak olan eğitim programlarıdır.

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En İyi Okullar Sıralaması

İngiltere avukatlık okulları, vermiş olduğu eğitim ve sahip olduğu akademik kadro ile belirli bir başarı sıralamasına sahip olmaktadır. Öğrencilerin bu faktörler üzerinde tercih yaptığı hukuk okulları, şu şekilde sıralanabilir:

1- Cambridge Üniversitesi

2- Oxford Üniversitesi

3- Londra Üniversitesi (UCL)

4- Londra Ekonomi ve Siyaset Bilimi Okulu

5- Glasgow Üniversitesi

6- King’s College London

7- Durham Üniversitesi

8- Edinburgh Üniversitesi

9- Bristol Üniversitesi

10- Queen Mary University of London

11- Strathclyde Üniversitesi

12- Leeds Üniversitesi

13- Dundee Üniversitesi

14- Aberdeen Üniversitesi

15- York Üniversitesi

16- Sheffield Üniversitesi

17- Queen’s University Belfast

18- Newcastle Üniversitesi

19- Warwick Üniversitesi

20- Exeter Üniversitesi

Bu üniversiteler arasında yer alan Cambridge Üniversitesi, sahip olduğu akademisyen kadrosu ve eğitim olanakları ile İngiltere avukatlık okulları arasında en iyi yeri almaktadır. Kaliteli bir eğitim görmek ve başarılı bir avukat olarak mesleğe başlamak istiyorsanız, birçok avantajı barındıran ve öğrencilerinin kişisel gelişimlerine de önem veren Cambridge Üniversitesi’ni tercih edebilirsiniz. Bunun yanında, diğer üniversitelerde Cambridge Üniversitesi kadar başarılır olan ve her sene birçok öğrencinin eğitimini tamamladığı kaliteli üniversitelerdir. Bu kapsamda incelemelerinizi yaparak kendiniz için en iyi İngiltere avukatlık okulu tercihinizi yapabilirsiniz. 

Ücretsiz danışmanlık için randevu oluşturabilirsiniz.

[/expander_maker]

asdsadsad

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 5 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 7 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Amerika’da Yüksek Lisans

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 8 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

İspanya’da Yüksek Lisans

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 9 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 10 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Polonya Yüksek Lisans

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 11 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 12 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 13 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 14 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

İsveç Üniversiteleri

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 15 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 11 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Hollanda Üniversiteleri

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 17 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 12 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Kanada Üniversiteleri

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 7 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Amerika Üniversiteleri

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 20 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 21 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 22 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 23 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 24 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 25 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 26 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 25 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 26 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 29 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 30 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 31 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 32 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 29 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 29 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 30 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 31 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 32 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 29 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 39 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
93%

Vize Başarıyla Alındı

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 40 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 41 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 42 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 43 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 5 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 45 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar 46 İngiltere Avukatlık Okumak İçin En iyi Okullar