fbpx

Kingston Üniversitesi

Kingston Üniversitesi

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Kingston üniversitesinde eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Kingston Üniversitesi 3 Kingston Üniversitesi
Kingston Üniversitesi 4 Kingston Üniversitesi

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize Kingston üniversitesinde eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Kingston Üniversitesi 5 Kingston Üniversitesi

KİNGSTON ÜNİVERSİTESİ

Kingston Üniversitesi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Kingston Üniversitesi : EURO ANATOLİA YURT DIŞI EĞİTİM 2023

Son dönemlerde yurt dışında eğitim almak birçok insanın ortak hayali olmaya başladı. Hayallerin arkasından gelen nedenler; iyi eğitim, alanında uzmanlaşma, iyi ve istikrarlı kariyer isteğidir. İnsanlar iyi bir eğitimle güzel bir yaşamı her zaman arzular. Alanında uzmanlaşmaksa eğitimin kalıcılığını sürdürür ve geleceği garanti altına alır. Garanti alınan geleceğin en büyük sırrı da istikrarla devam eden kariyer yaşamıdır. Kariyer yaşamı; iyi eğitim ve alanında uzmanlaştıran elit bir eğitimle mümkündür.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

Tüm kriterler göz önüne alındığında, üç faktör; iyi eğitim, alanında uzmanlaşma, iyi ve istikrarlı kariyer; yurt dışında verilen eğitimlerle mümkündür. Yurt dışında, dünyanın en seçkin üniversitelerinde alınan diplomayla, dünyanın her yerinde, istenilen standartta çalışmak son derece mümkündür.

Yurt dışında lisans programı eğitimi almak isteyen kişilerin tercih ettiği ilk ülke İngiltere’dir. İngiltere modern çağların başından beri teknik ve akademik konularda yenilikleri başlatan, sanayi devrini açan ülke olarak bilinir. Bu özelliğiyle, bilim ve teknik konularında her zaman en önde olmuş, eğitim ve öğretimde çığır açan yöntemleri dünyaya sunmuştur. Sanayi devriyle başlayan süreç halen devam etmekte, tüm mesleki teknik bilgiler, ülkenin okulları tarafından, diğer ülkelere ihraç edilmektedir.

Ülkenin yaratıcı ve öncü okulları tüm özellikleri göz önüne alındığında, diğer dünya vatandaşları tarafından ilgiyle izlenmektedir. Gösterilen ilgiyle İngiltere’ye her yıl binlerce yabancı öğrenci gidip lisans ve lisansüstü eğitimlerini alır.

Kingston Üniversitesi Yıllık Ücretleri

Tüm diğer detayların dışındaysa eğitim ücretleri ne kadar sorusu gündemi belirleyen ilk unsurdur. Kingston üniversitesi eğitim ücretleri şu şekilde paylaşılmıştır:

  • Lisans eğitiminin yıllık ücret: 14.000 GBP olurken;
  • Lisansüstü eğitimin yıllık ücreti: 15.000 GBP olarak açıklanmıştır.

Eğitimlerine İngiltere’nin ünlü okulunda devam etmek isteyen kişiler, yıllık ücretlerini, gerekli koşullarla birlikte sağladıktan sonra başlayabilir. Türkiye’de YÖK tarafından denkliği olan Kingston University ile Türkiye veya dünyanın her yerinde özgürce çalışmak son derece mümkündür.

DÜNYAYA EĞİTİM İHRAÇ EDEN OKUL: KİNGSTON ÜNİVERSİTESİ

Kingston üniversitesi Londra’nın en gözde semtlerinden, Kingston’da bulunur. Londra’nın merkezine yirmi beş dakikalık uzaklıktadır. Merkezi ana kampüsüyse, Kingston’ın doğasını tatmak isteyenler için birebirdir. Ana kampüste eğitim gören öğrenciler, aldıkları derslerin arkasından dinlenmek istediklerinde, beş dakikalık bir yürüyüşle, kampüsün yakınındaki nehre giderek, istedikleri gibi rahatlayabilir.   

Kingston üniversitesi ülkenin bilinen en elit okulları arasındadır. 1899 yılında kurulan okul; dört kampüs yedi fakülteyle, 16.500 öğrenciye eğitim verir. 150 farklı ülkeden öğrencisi bulunan okulun, üç bine yakın yurt dışı öğrencisi vardır. 1899 yılında Kingston Technical Insitude adıyla açılmıştır. 1992 yılındaysa isim değişikliğine gidilerek Kingston University olarak eğitim vermeye devam eder. İşletmeden tasarıma, mimarlıktan bilgisayar bilimlerine ve sağlık akademisiyle, öğrencilerini kariyerlerine sıkı bir eğitimle hazırlar.

Kingston University’nin en büyük avantajıysa, öğrencilerine mezun olduklarında garanti iş olanağı sağlamasıdır. Okuldan mezun olan öğrenciler herhangi bir işsizlik problemiyle karşı karşıya kalmaz. Alınan elit eğitimle, okulun sağladığı iş öncesi staj ve sonrasında gerçekleşen kariyer planlama programıyla, öğrenciler çok kolay işlerini bulur.

KİNGSTON ÜNİVERSİTESİ DİPLOMASIYLA DÜNYANIN HER YERİNDE ÇALIŞALABİLİR!

Kingston üniversitesi diploması dünyanın her yerinde diploma denkliğine sahiptir. Dileyen İngiltere’de aldıkları eğitimle, istediği bir ülkede çalışabilir. Türkiye’den, İngiltere’ye giden öğrencilerin en çok araştırdığı konu olan diploma denkliğinin yanıtı bu şekildedir. İngiltere’de, Kingston üniversitesinde alınan eğitimle, dünyanın her yerinde diploma denkliği alındığı gibi Türkiye’de de denklik alınır. Diploma denkliği bizzat YÖK tarafından verilir ve ülkenin tüm bölgelerinde, her çalışma alanında geçerliliğe sahiptir.

KİNGSTON ÜNİVERSİTESİ BAŞVURU KOŞULLARI

Kingston Üniversitesi başvuru koşullarıysa bir diğer merak edilen soruların başındadır. Kingston University ile ilgili ilk bilinmesi gereken, okula herhangi bir merkezi sınav programıyla başvurulmadığıdır. Üniversiteye başvurmak için gerekli olan belgeler; yüksek not ortalamasına sahip lise diploması veya yüksek ortalamaya sahip lisans diplomasıdır. Lisans programına başvuracak öğrencilerden talep edilen ilk kural, iyi bir not ortalaması ve İngilizce dil bilgisidir.

İngilizce dil seviyesi yeterli düzeyde olmayan öğrenciler, okul tarafından kabul edildikleri taktirde öncelikle dil hazırlık programına alınır. Dil hazırlık programına alınan öğrencilere, belli aşamalardan oluşan dil eğitimi verilir. Verilen dil eğitimiyle, öğrenciler akademiye kabul edilir.

İngilizcesi yeterli seviyede olmayan öğrencilere; International Study Group ve Studty Group ile hazırlık eğitimi verilmektedir. Foundation, International One Year ve Pre-Master eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler Kingston üniversitesi kampüslerinde öğrenci olmaya hak kazanır.

Foundation programına kabul edilmek istenen öğrenciler IELTS sınavından 4,5 puan alarak öğrenime devam etmek durumun olurken; International  One Year ve Pre- Master programlarıyla okula girebilmek için IELTS sınavının tüm alt dallarından 5,5 ve üstü puan almaları gerekir. Sınavlardan gerekli puanları öğrenciler, eğitimlerine başlayıp, geleceklerini her yönleriyle garanti altına alır.

Daha fazla bilgi ve dil okulu danışmanlığı için Euro Anatolia’nın uzman kadrosuna danışabilirsiniz.

 

 [/expander_maker]

1992 yılında yeni ismini aldıktan sonra 2006-2007 yılında büyük bir atılım gerçekleştirmiştir.

Kingston Üniversitesi 5 Kingston Üniversitesi

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Kingston Üniversitesi 7 Kingston Üniversitesi

Amerika’da Yüksek Lisans

Kingston Üniversitesi 8 Kingston Üniversitesi

İspanya’da Yüksek Lisans

Kingston Üniversitesi 9 Kingston Üniversitesi

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Kingston Üniversitesi 10 Kingston Üniversitesi

Polonya Yüksek Lisans

Kingston Üniversitesi 11 Kingston Üniversitesi

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Kingston Üniversitesi 12 Kingston Üniversitesi

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Kingston Üniversitesi 13 Kingston Üniversitesi

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Kingston Üniversitesi 14 Kingston Üniversitesi

İsveç Üniversiteleri

Kingston Üniversitesi 15 Kingston Üniversitesi

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Kingston Üniversitesi 11 Kingston Üniversitesi

Hollanda Üniversiteleri

Kingston Üniversitesi 17 Kingston Üniversitesi

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Kingston Üniversitesi 12 Kingston Üniversitesi

Kanada Üniversiteleri

Kingston Üniversitesi 7 Kingston Üniversitesi

Amerika Üniversiteleri

Kingston Üniversitesi 20 Kingston Üniversitesi

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Kingston Üniversitesi 21 Kingston Üniversitesi

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Kingston Üniversitesi 22 Kingston Üniversitesi

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Kingston Üniversitesi 23 Kingston Üniversitesi

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Kingston Üniversitesi 24 Kingston Üniversitesi

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Kingston Üniversitesi 25 Kingston Üniversitesi

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Kingston Üniversitesi 26 Kingston Üniversitesi

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Kingston Üniversitesi 25 Kingston Üniversitesi

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Kingston Üniversitesi 26 Kingston Üniversitesi

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Kingston Üniversitesi 29 Kingston Üniversitesi
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Kingston Üniversitesi 30 Kingston Üniversitesi
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Kingston Üniversitesi 31 Kingston Üniversitesi
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Kingston Üniversitesi 32 Kingston Üniversitesi
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Kingston Üniversitesi 29 Kingston Üniversitesi
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Kingston Üniversitesi 29 Kingston Üniversitesi
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Kingston Üniversitesi 30 Kingston Üniversitesi
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Kingston Üniversitesi 31 Kingston Üniversitesi
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Kingston Üniversitesi 32 Kingston Üniversitesi
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Kingston Üniversitesi 29 Kingston Üniversitesi
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Kingston Üniversitesi 39 Kingston Üniversitesi
93%

Vize Başarıyla Alındı

Kingston Üniversitesi 40 Kingston Üniversitesi
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Kingston Üniversitesi 41 Kingston Üniversitesi
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Kingston Üniversitesi 42 Kingston Üniversitesi
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Kingston Üniversitesi 43 Kingston Üniversitesi

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Kingston Üniversitesi 5 Kingston Üniversitesi

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Kingston Üniversitesi 45 Kingston Üniversitesi

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Kingston Üniversitesi 46 Kingston Üniversitesi