fbpx

Litvanya Üniversiteleri - Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim

Litvanya Üniversiteleri - Euro Anatolia Yurtdışı Eğitim

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Litvanya Üniversiteleri 3 Litvanya Üniversiteleri
Litvanya Üniversiteleri 4 Litvanya Üniversiteleri

Euro Anatolia Olarak 16 yıldır öğrencilerimize yurtdışında eğitimin önünü açmakla kalmıyor, ayrıca 21 ülkeye yatırımcı vizelerinde profesyonel destek veriyoruz. 

Litvanya Üniversiteleri 5 Litvanya Üniversiteleri

LİTVANYA ÜNİVERSİTELERİ

Litvanya Üniversiteleri ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

EĞİTİMİN YENİ ADRESİ: LİTVANYA ÜNİVERSİTELERİ!

Yurt dışında eğitim almak son zamanlarda birçok insanın tercih ettiği bir durum haline geldi. Yurt dışı eğitimlerinin nedenleri arasında; yeni yerler keşfetmekten, iyi bir üniversitede okuyup güçlü bir kariyer oluşturma fikrine kadar, sayısız istek mevcut.

[expander_maker id=”2″ more=”Daha Fazla Oku” less=”Kısalt”]

LİTVANYA ÜNİVERSİTELERİ: MONOTONLUĞUN KIRILIMASI VE GÜÇLÜ BİR KARİYER DEMEKTİR!

Her insanın yaşamdan beklentileri farklıdır. Kimi insanlar yurt dışı eğitimlerini kendilerine yeni bir atmosfer yaratma düşüncesiyle tasarlarken, kimi insanlar kariyerleri ve gelecekleri için düşünür. Yurt dışında, yabancı bir ülkede, bilmediği bir dille, tanımadığı, daha önce hiç görmediği insan tiplerini görmek ilk isteğin en önemli mottosudur. İnsanlar, kısa yaşamlarında, hiç bilmedikleri bir kültürü tanıyarak, o kültürün insanlarıyla, ülkenin dilini duyarak güzel bir zaman geçirmek ister. Geçen güzel zaman, insan çeşitliliğini arttırıp yaşamda her daim küçük ama etkili bir zenginlik yaratır.

Farklı ülkenin kültürünü, o ülkede, o ülkenin üniversitelerinde tanımak, yaşama dair güzel tecrübelerin birikmesine, hayatın monotonluğunun kırılmasına olanak sağlar. Monotonluğu kırılan bir hayat her insana, her zaman, iyi gelecek bir ayrıntıdır.

Kariyer hedefi için yapılan eğitimlerse, farkında olmadan, kişileri aynı yolcuğa çıkartacaktır. Bu bakımdan, yurt dışında eğitim almak herkes için güzel ve önemli bir deneyim olacaktır.

Litvanya üniversiteleri bu gibi hayalleri olan kişiler için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Baltık denizi kıyısında bulunan Litvanya, yaklaşık üç milyon nüfusuyla Doğu Avrupa’nın en güzel ülkelerinden biridir. Köklü bir geçmişe sahip ülkenin tarihi; 14.yüzyıldan başlayarak günümüze kadar gelir. Vilnius kenti ülkenin başkentidir. Her Doğu Avrupa ülkesinde olduğu gibi iklimi hafif ılıman ve karasal iklim özelliklerini taşır.

Baltık denizine olan kıyısıyla birlikte, yeşilin hemen hemen her tonlarının olduğu Litvanya; Litvanya üniversiteleri eğitimi araştırması yapanların tercih etmesi gereken yerlerin başında gelir. Litvanya’nın ünlü okullarında güçlü bir kariyer arzulayan kişiler, ülkenin sunduğu tüm imkanlarla güzel bir geleceği elde etme şansına erişir.

LİTVANYA ÜNİVERSİTELERİ ARASINDA ÖNE ÇIKANLAR

Litvanya tüm yönleriyle yurt dışı eğitimi almak isteyenlere önerilen ülkelerin başında gelir. Ülkenin en ünlü okulları; Litvanya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Klaipeda Üniversitesi ve Vilnius Gedimas Teknik Üniversitesi gelir. Litvanya üniversiteleri arasında ilk üçe giren üniversiteler bu şekildedir.

LİTVANYA ÜNİVERSİTELERİ: KLAİPEDA ÜNİVERSİTESİ

Klaipeda üniversitesi 1991 yılında kurulmuştur. Bünyesinde deniz mühendisliği, doğa bilimleri, pedogoji ve beşeri bilimler fakültesine ek olarak; sosyal ve sağlık bilimleri, sürekli çalışmalar enstitüsü ve Baltık bölgesi tarihi enstitüsü vardır.

Öğrenci sayısı 4500’den fazla olurken, 100’den fazla eğitim programıyla 30.000 fazla öğrenciyi mezun etmiştir. Sanat eğitiminde Doğu Prusya ve Klaipeda tarih ve kültür sanatı eğitimi verilir.

Klaipeda üniversitesi Litvanya üniversiteleri eğitimine tabi olacaklar için önemli bir bölgede bulunur. Bulunduğu bölge ülkenin en güzide yerlerinden birisi olarak kabul edilir. Yer aldığı kent, ülkenin liman kenti olarak tarif edilir. Bölgenin liman kenti olması, hem kentte yaşayanlara hem de öğrencilere büyük avantaj sağlar. Liman bölgesinin en büyük avantajı; gelişmiş iş kaynaklarıdır. İş kaynaklarının liman bölgesiyle birlikte gelişmiş olması, Klaipeda üniversitesinde okuyacaklara önemli avantajlar sağlar.

Klaipeda üniversitesinde okuyan yurt içi ve yurt dışı kökenli öğrenciler, mezun olurken veya mezun olduktan sonra kentin gelişmiş iş altyapısı nedeniyle teorik eğitimlerinin karşılıklarını alır. Teorik eğitimin karşılığı nedir diye sorulursa verilecek en iyi cevap pratik testler olacaktır. Pratik testler, derslerde öğretilen konuların, iş sahasında tatbik edilmesi ve öğrenilen konuların deneyim kazanarak icra edilmesidir. Deneyimi iş sahasında icra eden öğrenciler, özellikle yurt dışı öğrencileri, belli başlı kazanımlar elde eder. Kazanımların ilki yabancı dili teknik terimlere göre kullanmak olurken, ikinci konu iş deneyimi kazanmaktır. Bu bakımdan Litvanya üniversiteleri arasında konumu nedeniyle Klaipede üniversitesi özel bir yerde durur.

KLAİPEDA ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK KURSU

Klaipeda üniversitesinde okumak için dil yeterliliği bulunmayanlar hazırlık kurslarına alınır. Hazırlık kurslarına alınan kişilerin İngilizce yeterliliği yoksa, kurslar öğrenime devam edebilmek adına büyük bir ehemmiyet taşır. Hazırlık kursuna başlayacak öğrencilerin bilmesi gereken en önemli husus, okumak istedikleri bölümleri seçmeleridir. Tercih edilen program hazırlık kursuyla aynı zamanda seçilmelidir.

Bölümler seçildiğinde, her dönem 30 AKTS olacak şekilde iki dönem dil eğitimi kursuna başlanır. Kursta A1 İngilizce dil seviyesinden B2 dil seviyesine kadar eğitim verilir. Verilen eğitimle kişiler kendilerini sözlü ve yazılı olarak ifade edebilecek seviyeye geldiklerinde, eğitim başarıyla tamamlanarak, öğrencilere sertifikaları verilir ve ardından asıl öğrenime geçilir. 

YILLIK ÖĞRENİM ÜCRETLERİ

Hazırlık kursu ücretleri şu şekildedir:

  • 1 dönem: 750 Euro
  • 2 dönem: 1500 Euro

Litvanya üniversiteleri Klaipeda okulunda okuyanlar konaklamalarını okulun şehir merkezindeki yurtlarında yapar. 160 adet çift kişilik yatak ve üç kişilik oda seçenekleriyle, dileyen, istedikleri ölçülerde konaklama ihtiyaçlarını giderebilir. Yurdun fakültelere olan genel uzaklığıysa; 1,4 km’den, 3,4 km’ye göre değişebilir. Ulaşım genelde bisiklet veya yürüyerek yapılır.

Klaipeda üniversitesinin yıllık öğrenim ücretleri; 2220 eurodan, 3480 euroya kadar değişebilir.

LİTVANYA ÜNİVERSİTELERİ: LİTVANYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ

Litvanya sağlık bilimleri üniversitesi ülkenin önde gelen tıp eğitimi veren okuludur. Okul, Kaunas tıp üniversitesi ve Litvanya veterinerlik akademisinin birleşiminden oluşurken, KMU ve LUA’nın gelenekleri üzerine kurulmuştur.

Bünyesinde odontoloji, tıp, hemşirelik eğitimi verilir. Üniversitede tıp alanıyla ilgili hemen her kolda alanında uzman kadrolar vardır. Okul aynı zamanda hastane olarak da hizmet vermektedir. Okulun hastane olması ve eğitimini güçlü pratik üzerine kurması onu özel bir statüye taşır. LSMU üniversitesinin hastanesinde öğrenciler bir yanda eğitim alırken, bir yandan pratik eğitimlerine de devam eder. Teorik eğitimle birleşen pratik, uzman doktorların yetişmesine, öğrencilerin kalifiye doktor olmasına olanak sağlar.

1200’den fazla doktor, 2400 hemşiresiyle güçlü bir sağlık hizmeti sunulmaktadır. Litvanya üniversiteleri arasında verdiği elit eğitimle öne çıkan Litvanya sağlık bilimleri üniversitesi, erasmus programıyla öğrenci kabul ederken, verdiği pratik eğitimle 48 ülkeden 700’e yakın öğrenciye ev sahipliği yapar.

LİTVANYA ÜNİVERSİTELERİ: LİTVANYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ BAŞVURU KOŞULLARI

Üç koşullu başvuru yolu vardır. Koşullar sırasıyla şöyledir:

  • Başvurular açıldığında giriş sınavında lise müfredatından sorular sorulur. Sorular kimya ve biyoloji alanları başta olmak üzere çoktan seçmeli derslere ayrılır. Sınavlar İngilizcedir. Multiple Choice Tests (MQR) yapısıyla SAT sınav sonuçları aynı gün içinde açıklanmaktadır.
  • Akreditesi mevcut öğrenciler biyomedikal alanında tamamladıkları başarılı eğitimleriyle giriş sınavından muaf tutulur.
  • Kimya ve biyolojide SAT sonuçları daha önce 550 üstü olan öğrenciler giriş sınavından muaf tutularak öğrenime kabul edilir.

LİTVANYA ÜNİVERSİTELERİ: LİTVANYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ YILLIK ÖĞRENİM ÜCRETİ

Okulun yıllık eğitim ücretleri; genel tıpta 13.000 euro; diş hekimliğinde 12.000 euro; farmokolojide 5.600 euro; veterinerlikte 9.000 euro olarak ücretlendirilmiştir.

KONAKLAMA: LİTVANYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ

1.sınıf öğrencileri LSMU’nun hostelinde konaklama ihtiyaçlarını giderebilir. Konaklama için yapılması gereken, başvuru formlarını doldurmak ve hostele yerleşmektir. Hostelde küçük ve büyük odalar bulunur. Küçük odaların fiyatları 150 euro bandında olurken, büyük odalar 200 euro bandındadır.

Gerektiği durumlarda iki öğrenci aynı odayı paylaşabilir. Kira odalar paylaşıldığında yarı yarıya ödenir. Hostelde; ısıtma, su, elektrik, internet bağlantısıyla mutfak ortak kullanılır.

LİTVANYA ÜNİVERSİTELERİ: VİLNİUS GEDİMAS TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Vilnius üniversitesi aynı adı taşıdığı Litvanya’nın başkentinde 1956 yılında kuruldu. İlk adı politeknik enstitüsüyken, daha sonra üniversite olarak öğrencilere hizmet verdi. 14 enstitü, 2 araştırma merkezi, 34 araştırma laboratuvarıyla Doğu Avrupa’daki üniversitelere teknik konularda öncülük eder.

Özellikle inşaat mühendisliği araştırma merkeziyle Doğu Avrupa’daki en büyük merkezlerden biri olarak bilinir. 10 fakülte, 10,500’den fazla öğrenci ve 940 akademisyeniyle öğretim vermektedir. Lisans, yüksek lisans, post graduate dahil 100’den fazla programı mevcuttur.

Litvanya’da 400’den fazla, Avrupa’da 500’e yakın üniversiteyle partnerlik anlaşması bulunur. Litvanya üniversiteleri arasında bu yönleriyle, Vilnius üniversitesi ön plana çıkar.

VİLNİUS GEDİMAS TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ

  • Lisans: 2,700 euro ile 3500 euro arasında değişkenlik gösterir.
  • Master: 3900 euro.
  • Joint Degree With RTU in Innovative Road and Bridge Engineering: 4,000 euro.
  • Doktora: 8,300 euro.
  • İngilizce Hazırlık Programı: 1,500 euro.

VİLNİUS GEDİMAS TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BAŞVURU KOŞULLARI

Okula başvurmak isteyenlerin lise diploması, transkript gibi belgeleri getirmeleri gerekir. Okul yabancı öğrencilere herhangi bir giriş sınavı yapmamaktadır. Herhangi bir merkezi sınav programına tabi olmayan yabancı öğrenciler mimarlık fakültesine girerken, fakültenin giriş sınavına tabi tutulur. Mimarlık fakültesinin yanında bir diğer sınav yapan fakülte, pilotluk fakültesidir. Pilotluk fakültesine girmek isteyen kişiler 2 farklı giriş sınavına alınarak bölüme girmeye hak kazanır. Pilot olmak için bir diğer gerekli husussa tam teşekküllü sağlık raporudur. Aynı zamanda tüm bölümlerde ortak bir ölçüt olan İngilizce dil yeterliliği önemli bir yerde durmaktadır.

İngilizce dil yeterliliğinde beklenen seviye B2 dil seviyesi olarak belirlenmiştir. Litvanya üniversiteleri arasında yer alan Vilnius üniversitesinde okumak isteyenlerin, İngilizce tamamlanan eğitimleri varsa, dil sınavlarından muaf tutulur. Dil yeterliliği olmayanlarsa hazırlık kurslarını alınır. Daha önce IELTS’den 5,5 puan alanlar; FCE’den A sertifikası, CAE’den C; CPE’den C; TOEFL’nin yazılı sınavından 510, internet tabanlıdan 70 ve bilgisayar tabanlı sınavdan 180 puan alan kişiler aynı şekilde dil muafiyetinden yararlanır.

VİLNİUS GEDİMAS TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONAKLAMA VE KONAKLAMA ÜCRETLERİ

Vilniusüniversitesinde okuyup konaklama problemini çözmek isteyenlere okulun yurdu yardımcı olur. Birçok oda ve hizmet seçenekleriyle donatılmış üniversitenin yurdu; ortak kullanım alanları, tek kişilik ve gruplar halinde konaklama seçenekleriyle her keseye uyacak şekilde öğrencilere hizmet vermektedir.

Aylık ücretler 114-150 euro arasında değişkenlik gösterir. Yurtlarda kalıp konaklamak isteyen kişiler, ilk taşınacakları zaman belli bir depozito öder. Ödenecek depozitonun toplam tutarı 150 euro olarak belirlenmiştir. Litvanya üniversiteleri eğitimini almak isteyenler tüm seçeneklerle kalite eğitimin yanında iyi bir hizmetle geleceğe umut dolu ve güçlü adımlarla hazırlanır.

LİTVANYANYA ÜNİVERSİTELERİ: LİTVANYA’DA AYLIK GİDER NE KADARDIR?

Litvanya’da okumak isteyenlerin en çok araştırdığı konu aylık gider ne kadardır sorusudur. Aylık giderler 400 ile 600 euro arasında değişir. Ulaşım ve hizmet konusunda, Litvanya fazladan ek masraf çıkartmayan yapısıyla yabancı öğrencilerin keselerine hitap eder. Litvanya üniversiteleri neden bu kadar rağbet görüyor sorusunun cevabı, ülkenin fazla masraf çıkartmamasından kaynaklıdır. Litvanya doğal yapısı ve köklü kültürüyle öğrencilerine iyi bir eğitim sağlar. Özellikle tıp ve teknik eğitimler göz önüne alındığında Litvanya Doğu Avrupa’daki en iyi eğitim merkezlerinden biri olarak gösterilir. 

Litvanya üniversiteleri ve diğer tüm ülkelerin dil okulları veya çalışma izinleri için Euro Anatolia Danışmanlık profesyonel başvurusu için, vize süreçleriniz için daima hizmetinizdedir. Profesyonel yardım alarak iyi bir dil okuluna başvurmak sizin yararınıza olacaktır.

[/expander_maker]

 

Letonya, Belarus, Polonya, Rusya ve denizaşırı komşusu İsveç’tir.  

Litvanya’daki üniversitelerin verdiği elit eğitimler; işletme, teknik, tıp alanlarında yoğunlaşır.

600 ile 400 euro arasında asgari gider değişkenlik gösterir.

Litvanya’nın başkentinin adı Vilnius’tur. 

Litvanya Üniversiteleri 5 Litvanya Üniversiteleri

YURTDIŞINDA EN POPÜLER DİL OKULLARI

Yurtdışında En Çok Tercih Edilen Dil Okulları;

Litvanya Üniversiteleri 7 Litvanya Üniversiteleri

Amerika’da Yüksek Lisans

Litvanya Üniversiteleri 8 Litvanya Üniversiteleri

İspanya’da Yüksek Lisans

Litvanya Üniversiteleri 9 Litvanya Üniversiteleri

Avustralya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda’da Yüksek Lisans

Litvanya Üniversiteleri 10 Litvanya Üniversiteleri

Polonya Yüksek Lisans

Litvanya Üniversiteleri 11 Litvanya Üniversiteleri

Hollanda’da Yüksek Lisans

italya schengen vize başvurusu

İtalya’da Yüksek Lisans

Litvanya Üniversiteleri 12 Litvanya Üniversiteleri

Kanada’da Yüksek Lisans

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Yüksek Lisans

Litvanya Üniversiteleri 13 Litvanya Üniversiteleri

Almanya’da Yüksek Lisans

work and study nedir

İrlanda Üniversiteleri

Litvanya Üniversiteleri 14 Litvanya Üniversiteleri

İsveç Üniversiteleri

Litvanya Üniversiteleri 15 Litvanya Üniversiteleri

Fransa Üniversiteleri

italya schengen vize başvurusu

İtalya Üniversiteleri

Litvanya Üniversiteleri 11 Litvanya Üniversiteleri

Hollanda Üniversiteleri

Litvanya Üniversiteleri 17 Litvanya Üniversiteleri

Polonya Üniversiteleri

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Üniversiteleri

Litvanya Üniversiteleri 12 Litvanya Üniversiteleri

Kanada Üniversiteleri

Litvanya Üniversiteleri 7 Litvanya Üniversiteleri

Amerika Üniversiteleri

Litvanya Üniversiteleri 20 Litvanya Üniversiteleri

İspanya’da Lise

NEDEN EURO ANATOLIA?

Litvanya Üniversiteleri 21 Litvanya Üniversiteleri

Sadece Size Özel Bir Danışman Atanımı

Süreç içerisinde sürekli ulaşabileceğiniz, sizlere her aşamada destek olan profesyonel bir danışman atıyoruz.

Litvanya Üniversiteleri 22 Litvanya Üniversiteleri

Profesyonel Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı Farkı

16 Yıldır sadece yurtdışı eğitimi değil Yatırımcı Vizeleri danışmanlığı yapıyoruz,  bu nedenle yurtdışı eğitim vizeleri bizler için oldukça  kolay süreçler olmaktadır.

Litvanya Üniversiteleri 23 Litvanya Üniversiteleri

Resmi Sözleşme İle Güvenli ve Garantili Bir Süreç

Değerli danışanlarımızla süreçlerimizi yönetirken, resmi, tüm haklarınızı kanunen koruyan bir sözleşme imzalayarak yönetiyoruz.

Litvanya Üniversiteleri 24 Litvanya Üniversiteleri

Sözleşmeyle Sabit En Uygun Fiyat Garantisi

Şirket politikamızda yazılı olarak sabitlenmiş olarak sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. 

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı​

Litvanya Üniversiteleri 25 Litvanya Üniversiteleri

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Litvanya Üniversiteleri 26 Litvanya Üniversiteleri

24.000+​

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ​

28+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

16 Yıllık En Yurtdışı Eğitim ve Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığı

Litvanya Üniversiteleri 25 Litvanya Üniversiteleri

16 Yıldır 24.000’in üzerinde öğrencimizi dünyanın çeşitli ülkelerine başarıyla gönderip 1000’den danışanımıza Ankara Anlaşması ve Yatırımcı vizelerini başarıyla aldık. Yürüdüğümüz yolda inanıyoruz ki danışanlarımıza kattığımız değer bizim başarımızla doğru orantılıdır. Başarınız, Başarımızdır.

Litvanya Üniversiteleri 26 Litvanya Üniversiteleri

24.000+

ÖĞRENCİ OKULLARINA YERLEŞTİRİLDİ

10+

ÜLKEDE ÖĞRENİM VE VİZE ALIMI

250+

ANLAŞMALI OKUL

30+

DANIŞMAN KADROSU

Euro Anatolia ile Başvuru Süreci

Litvanya Üniversiteleri 29 Litvanya Üniversiteleri
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Litvanya Üniversiteleri 30 Litvanya Üniversiteleri
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Litvanya Üniversiteleri 31 Litvanya Üniversiteleri
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Litvanya Üniversiteleri 32 Litvanya Üniversiteleri
Adım-4

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Litvanya Üniversiteleri 29 Litvanya Üniversiteleri
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Başvuru Süreci Nasıl?

Litvanya Üniversiteleri 29 Litvanya Üniversiteleri
Adım-1

Resmi Sözleşme ile Çalışmalara Başlıyoruz

Litvanya Üniversiteleri 30 Litvanya Üniversiteleri
Adım-2

Size Özel Danışmanınızla Görüşmenize Başlıyorsunuzün.

Litvanya Üniversiteleri 31 Litvanya Üniversiteleri
Adım-3

Birkaç ay içerisinde vizenizi alıyoruz.

Litvanya Üniversiteleri 32 Litvanya Üniversiteleri
Adım-4

Okul davetiyenizi alıyorsunuz.

Litvanya Üniversiteleri 29 Litvanya Üniversiteleri
Adım-5

Hayallerinizle Buluşuyorsunuz !

Result Counter

Anket Sonuçları

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Litvanya Üniversiteleri 39 Litvanya Üniversiteleri
93%

Vize Başarıyla Alındı

Litvanya Üniversiteleri 40 Litvanya Üniversiteleri
1,253

Mutlu Öğrenci/Danışan

Litvanya Üniversiteleri 41 Litvanya Üniversiteleri
1,000,000+

Tl İndirim Sağlandı

Litvanya Üniversiteleri 42 Litvanya Üniversiteleri
98%

Pozitif Yorum

Yatırımcı Vizeleri Danışmanlığından edindiğimiz Hukuki ve mesleki tecrübelerimiz ile sonuçlarımız;

Result Counter

Anket Sonuçları

Litvanya Üniversiteleri 43 Litvanya Üniversiteleri

Danışanlarımız Ne Diyor?

Sadece Bizim Sözümüzü Dinlemeyin, Danışanlarımızdan da duyun

What Do Our Customers Say?

Don’t just take our word for it. Hear what our customers have to say!

Don’t just take our word for it. Hear what our customers

have to say!

Referanslarımız

Referanslarımız

Litvanya Üniversiteleri 5 Litvanya Üniversiteleri

DANIŞMANLIK İÇİN BİR TARİH SEÇİNİZ

GELECEĞİNİZE İYİ DAVRANIN

Litvanya Üniversiteleri 45 Litvanya Üniversiteleri

GELECEĞİNİZE
İYİ DAVRANIN

Litvanya Üniversiteleri 46 Litvanya Üniversiteleri